Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с AUX acs-sa12 aux

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    2
    #1

    Arrow Проблем с AUX acs-sa12 aux

    Здравейте, от една седмица съм с този климатик, взех го втора ръка. По принцип климатика си работи на всички програми. Проблемат е следния, на отопление го слагам на 24 градуса, започва да топли, работи известно време след като си направи градусите спира компресора и вентилатора на вътрешното тяло. Температурата пада на 23,22,21,20 градуса но компресора не се включва за да топли както и вентилатора не завърта за да провери темп. Това се случва без значение на колко градуса е настроен. Дистанционното има опция feeling включил съм я и то си подава сигнал до климатика колко градуса е в стаята. Като е изключена тази опция резолтата е същият. Къде е проблема? Моля за помощ. Благодаря!

  2.  
     
  3. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #2

    Отговор: Проблем с AUX acs-sa12 aux

    Такъв климатик в каталозите на AUX и на сайта на AUX не съществува.
    Все пак какво се случва когато го настроите на 30 градуса ?
    Не разбрах и от описанието функцията iFeel работи или не ?

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Проблем с AUX acs-sa12 aux

    Според мен не работи функцията щом на дистанционното показва 20 градуса а климатика е настроен на 24 и не се включва. Не знам ifeel и feeling една и съща функция ли е. На 30 градуса си работи но не знам правилно ли или не не съм чакал да ги направи, ще му трябват 1-2 часа да работи без да спира най малко.

    - - - - - - - - - -

    Снимка на модела

    - - - - - - - - - -

    Ако е възможно може ли поне някой да каже какви стойности са му датчиците- 5к.10к.15к.... за да пробвам да ги сменя и да видя има ли разлика.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе