Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree3Одобрявам
  • 3 Post By Aleksandars

Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    10,326
    #1

    Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

    Здравейте,
    Искам да Ви поднеса малко информация и снимки на една нова марка в България – Miota. За някой от Вас може да е вече позната, за други едва ли. Фирмата която внася марката в България, ни предостави две машини – една от средния клас (визирам модела който ще Ви покажа) и една от високия им клас (за която ще пусна отделна тема).
    Относно машината – ясно, че е OEM марка, но за нас беше важно да видим какво има вложено вътре. Параметрите на машинатаможе да видите от официалния сайт.
    При тази серия, 9 и 12 са с еднороторни компресори, 18 и 24 с двуроторни.
    На база това което видяхме, ето кратко описание на вложените компоненти.
    Компресор – Highly QSD092BRKTF6JV6B - среден клас компресор, използван в Haier, Hisense, Kelon и OEM модели.
    Модела е с ТРВ, но не успях да видя какъв модел е.
    Инверторна платка – Chearihi ZKAPHR9DX9 - маркировка: CHERRY – дъщерна фирма на Haier
    Външен вентилатор – OEM мотор. Същия се използва в: Haier Flexis, Hisense Energy Pro, Arctic, Tesla, Vivax.
    Четирипътен вентил – DunAn DUN410 - стандартен, стабилен компонент за среден клас машини.
    Модела има управление на хоризонталните и вертикалните клапи, сензор за движение, свързан с управлението на клапите, UV диоди, Wi-Fi, нагревател на дъното и т.н. Тези неща са описани подробно.
    Не сме имали възмжоност все още да монтираме, за дадам преки впечатления относно шум и т.н. Ако някои има конкретни въпроси относно модела който разглобихме, ще е се опитам да му отговоря.
    За нас, по интересен ще е другия модел, но за него друга тема (когато остане време да го разглобим).

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 10-06-26 в 18:38.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    10,326
    #2

    Отговор: Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Alexi, Gena_bs и bobivg харесват това.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,743
    #3

    Отговор: Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

    че той прилично изглежда .. цени има ли вече ?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #4

    Отговор: Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

    830Е с монтаж, че и клипове с тест и консумация в камера под -20гр качили
    Компресорът е с по-различно означение на обема на снимката
    Този пост е редактиран от casal; 08-06-26 в 22:26.

  6. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    5,197
    #5

    Отговор: Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    че той прилично изглежда .. цени има ли вече ?
    По някои сайтове има…

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    454
    #6

    Отговор: Miota RAW-PE35A/RXS-PE35A Performa

    Чист Haier е това за незапознатите.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе