Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

шум в радиаторите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    12
    #16

    Отговор: шум в радиаторите

    Да, това винаги ми е било интересно, защо другите два не се чуват, представа си нямам. Ако някой има идея може да поразсъждаваме

  2.  
     
  3. fbr
    fbr е на линия
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #17

    Отговор: шум в радиаторите

    Ами пробвай само на този който най-много пука. Или може да направиш проба, като го надигнеш леко, колкото отдаде тръбата и подложи временно трупче отдолу.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    12
    #18

    Отговор: шум в радиаторите

    Да това също е оферта. Прочем забравих да спомена, че радиаторите са закачена на гипскартон, през лятото правихме ремонт и радиаторите зза окачене така, не знам дали има нещо общо проблема

  5. fbr
    fbr е на линия
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #19

    Отговор: шум в радиаторите

    Цитат Първоначално публикувано от komisonera91 Виж публикацията
    че радиаторите са закачена на гипскартон,
    Това предполагам е шега някаква.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #20

    Отговор: шум в радиаторите

    Аз имам закачен 2м. панелен радиатор на гипсокартон с метална конструкция. Преди ремонта измерихме разстоянията, където се захващане радиатора и майсторите нагласиха металните елементи под гипсокартона в тази област да са в тази ширина. Монтираха планките към тях . И накрая отново сложихме сваления преди ремонта радиатор. Никога не съм чувал шум от него. Имам още 4 радиатора (на стари стени) по 2+ метра и нито един никога не е издавал грам шум. Никъде няма поставени от тези допълнителни елементи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 264
    Последно: 23-12-17, 09:52
  2. Шум от радиаторите
    От felipe във форум Отопление
    Отговори: 2
    Последно: 07-11-11, 19:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе