Резултати от 1 до 6 от общо 6

DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    16
    #1

    DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

    Здравейте на всички. Бих искал да знам кое TV е за предпочитане от тези 2 модела:

    1. NEO TF-2608LCD
    2. DAEWOO LCD DLP-26C3

    Направих си труда да потърся някакво инфо, обаче за DAEWOO LCD DLP-26C3 нищо неможах да намеря. Интересуваме това Daewoo изобщо може ли да се сравнява с NEO и дали е с хубава матрица. Благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    16
    #2

    Re: DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

    Явно никой няма опит с тия 2 модела. Както и да е. Купих си Daewoo, да се надявам, че ще работи добре. Беше последната бройка в магазина. М/у другото същия модел който е изложен в Техномаркет Варна има изгорял пиксел и е последната бройка. Толкоз засега.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    16
    #3

    Re: DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

    След 1 година тест, мога да кажа, че тв-то си работи добре. Забелязах само един лек недостатък, започна екрана да се ебава и като оставиш на олимпиадата цял ден, после кръгчетата остават на екрана. Май му викали picture print. Като го оставиш 1 нощ изключен и се оправя.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #4

    Re: DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

    Цитат Първоначално публикувано от skirmish
    След 1 година тест, мога да кажа, че тв-то си работи добре. Забелязах само един лек недостатък, започна екрана да се ебава и като оставиш на олимпиадата цял ден, после кръгчетата остават на екрана. Май му викали picture print. Като го оставиш 1 нощ изключен и се оправя.
    Това ми звучи много странно; нали беше характерно за плазмените ТВ-та. Иначе доволен ли си; Аз си взех скоро DAEWOO LCD нов модел LT32L2. Добре е засега. Само дето се рестартира до фабричните си настройки вече 2 пъти, което ме изненада. Не по време на работа разбира се, след като е загасен и го пусна съм го забелязал. А мога ли аз по някакъв начин да си правя упдейти през входа PC-Upgrade или това става само по сервизите?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #5

    Re: DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

    Цитат Първоначално публикувано от Styx_1972
    Това ми звучи много странно; нали беше характерно за плазмените ТВ-та. Иначе доволен ли си; Аз си взех скоро DAEWOO LCD нов модел LT32L2. Добре е засега. Само дето се рестартира до фабричните си настройки вече 2 пъти, което ме изненада. Не по време на работа разбира се, след като е загасен и го пусна съм го забелязал. А мога ли аз по някакъв начин да си правя упдейти през входа PC-Upgrade или това става само по сервизите?
    Можеш ако има USB-сваляш си фърмуера от сайта на DAEWOO-качваш го на флаш и после следваш инструкциите в ръководството

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #6

    Re: DAEWOO LCD DLP-26C3 или NEO TF-2608LCD

    Има USB ама го дават, че е само за гледане на снички и музика: МP 3; а освен това какво точно предсавлява "фърмеъра" - един вид ъпдейт на софтуера ли или какво?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ремонт на CD Daewoo
    От em4000 във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 0
    Последно: 03-04-13, 23:25
  2. Микровълнова DAEWOO!
    От tarbuk във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-11, 12:57
  3. DAEWOO DLT - L2
    От cecko24 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-08, 08:42
  4. Сервизно за tv Daewoo
    От airclima във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-07, 13:30
  5. DVD DAEWOO DV2000S
    От kire* във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 10-01-07, 13:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе