Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за TV CROWN -имам едно проблемче..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #1

    Въпрос за TV CROWN -имам едно проблемче..

    ЗДравейте ! Имам ТВ crown ,от който съм доволна по принцип.За спалнята ми е , с плосък екран и си ми върши чудесно работа.Проблема е,че още от нов ,когато натиснеш на дистанционното копче ,за да превключиш на следващия канал ,те връща или на 1 ви или на 2ри канал .Това е ултра дразнещо нещо .Понякога го прави постоянно ,а друг път не толкова често.Добре ,че има бутон swap,та да оправям ситуацията,че тъкмо стигнеш до 15 канал да речем и изведнъж -ТРЯЯС -върни те на 2 ри примерно!!Купила съм го прди 2-3 години за 200 лв и не ме е яд ,защото за тези пари толкоз. НО все пак -Моля ако някой може да ми помогне да разбера ,дали проблема е в дистанционното или в самия ТВ.Ще съм благодарна ,ако някой помогне да се преборя с това отвратително нещо.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re: Въпрос за TV CROWN -имам едно проблемче..

    Аз преди време направих глупоста да си взема станционаред телефон Crown(нямаше други в момента). Та като изклучим другото и тои има един подобен проблем. Бутона за REDIAL(пренабиране на последния номер) работи само веднъж. Значи след като набере последния номер първия път, про втория набира какъвто номер си поиска Така, че явно Краун имат някакъв проблем с електрониката... Относно твоя телевизор, най-вероятно става въпрос за фабричен дефект...

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    8
    #3

    Re: Въпрос за TV CROWN -имам едно проблемче..

    Ужас!
    е гати смотаната фирма!нямат ли си там "дебъгвачи"?Не ,че кой знае колко ме е яд заради 200тато лева дето съм дала,но пък защо да е..Явно продуктите им са Пълни със софтуерни бъгове ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос за едно старо дъно
    От tonivp във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 03-02-15, 22:24
  2. Имам едно предложение ...
    От CreatoR във форум За Форума
    Отговори: 11
    Последно: 07-07-05, 02:15
  3. Имам едно питане
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 16-05-05, 09:24
  4. Имам въпрос...
    От CreatoR във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 01-07-04, 10:02
  5. Имам едно въпросче...
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 09-02-04, 01:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе