Резултати от 1 до 13 от общо 13

Телевизор NEO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    19
    #1

    Телевизор NEO

    Какво ви е мнението за този телевизор http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09022934.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    38
    #2

    Re: Телевизор NEO

    по добре си вземи 29" watsan от Metro по евтин има и нормални (без намален корпус,не кривят) и са с 5години гаранция

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #3

    Re: Телевизор NEO

    Батко,
    ако ще си взимаш кинескоп , бих ти препоръчал :
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09016314

    А иначе и mmmiirrr е псулютно прав за Ватсона .
    Но НЕО и то с намален обем

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    19
    #4

    Re: Телевизор NEO

    Но сонито няма PIP два тунера,а и какъв е проблема с картината и намаленият обем при NEO.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: Телевизор NEO

    аз си взех Watson от Метро 29 инча с намален обем на кинескопа и въпреки, че доста хора ги плюят съм си много доволен ......за тея пари.

    Watson-a си е чисто BEKO , произведено в Турция.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #6

    Re: Телевизор NEO

    събери още малко парички и си купи телевизор,ако това е марка за теб купувай

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #7

    Re: Телевизор NEO

    НЕО-то е 100Хц, Сони-то не е. Ако 100те Хц са реализирани що годе нормално, за сравнение и дума не може да става. Гледа се НЕО-то дали вади добра картина и се взима. Може да се разпита също така дали точно тоя модел се чупи много, консултантите знаят. Аз лично си взех 26" ЛСД НЕО за 730лв и не съжалявам, че не дадох 1100 за Сони. Да не говорим за правилото, по-добре немарково среден/висок клас, отколкото марково нисък клас.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #8

    Re: Телевизор NEO

    остави 100 хц имам приятел където бачка в техномаркет и ми каза,че сервизът им е пълен с НЕО...просто събери още малко парички и си купи нещо свястно,твоя си работа....успех....
    PS Неискам да обидя никой,но тази марка я няма дори в справочниците
    продава се само в 3 свят да не кажа и в "4"

  11. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #9

    Re: Телевизор NEO

    А сервиза на Сони е пълен догоре със Сони-та. Аааа, аз пък имам приятел, дето НЕО-то му за 150лв не спира вече четвърта година. Не е лошо да не разбираш, лошо е да не разбираш и да даваш акъл!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #10

    Re: Телевизор NEO

    Цитат Първоначално публикувано от -CTPAX-
    А сервиза на Сони е пълен догоре със Сони-та. Аааа, аз пък имам приятел, дето НЕО-то му за 150лв не спира вече четвърта година. Не е лошо да не разбираш, лошо е да не разбираш и да даваш акъл!
    Тъпанар съм, ама като немате пари да си купите нещо хубаво с твоя приятел не подвеждай хората да си купуват същите боклуци.
    Всичко може да се развали,но сини е с 80-90% вероятноста е по-малка...аз не харесвам сони и панасоник защото ги правят в най добрите случай словения,испания...а в най лошите случай китай "БОСФОРА"
    мога да кажа за тошиба,нек,шарп,хитачи,нек...,че ги правят в япония а за българия стоките незная от къде идват....по добре млъкни и си избивай комплексите с НЕО и други герой от матрицата в някое кафенце с някой тъпанар като мен!!!

    -СТРАХ-: Без лоши чувства

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    54
    #11

    Re: Телевизор NEO

    аз имам нео 2962FTP 100Hz,бачка много добре,ако до него има сони и не се виждат надписите им
    едва ли някой ще разпознае сонито.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    124
    #12

    Re: Телевизор NEO

    балжени си вярващите
    чакат те да влезеш в бокса
    имах в предвид сервиза

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    35
    #13

    Re: Телевизор NEO

    Цитат Първоначално публикувано от sssaaa
    Тъпанар съм, ама като немате пари да си купите нещо хубаво с твоя приятел не подвеждай хората да си купуват същите боклуци.
    Всичко може да се развали,но сини е с 80-90% вероятноста е по-малка...аз не харесвам сони и панасоник защото ги правят в най добрите случай словения,испания...а в най лошите случай китай "БОСФОРА"
    мога да кажа за тошиба,нек,шарп,хитачи,нек...,че ги правят в япония а за българия стоките незная от къде идват....по добре млъкни и си избивай комплексите с НЕО и други герой от матрицата в някое кафенце с някой тъпанар като мен!!!

    -СТРАХ-: Без лоши чувства
    Леле пич,докато ти четях умозаключенията, ми се активира язвата.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3D телевизор
    От hidros във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-12, 10:59
  2. Нов телевизор .
    От DANIELKA2004 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-11, 17:22
  3. LCD телевизор до 300 лв
    От diko67 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-10-11, 22:47
  4. Има ли телевизор за мен
    От nikinikola във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 30-06-11, 10:07
  5. Телевизор 29'
    От zloto74 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-11, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе