Резултати от 1 до 5 от общо 5

Влизане в сервизното меню на DAEWOO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    2
    #1

    Влизане в сервизното меню на DAEWOO

    Купих си LCD TV DAEWOO LT32L2. От форума разбрах, че има някакъв проблем с този модел при запомняне на каналите /след определен интервал се ресетва или когато се избере skip на някои канали ТВ-то забравя всико/. Предполага се, че трябва да се нагласи да работи в режим "У дома", а да не е в режим "Магазин".
    hristoslav2 написа как да се влезне в серивзното меню
    "сервизно меню на DAEWOO
    1 - Select pr. number 91
    2 - Adjust sharpness to minimum and exit all menu.
    3 - Quickly press the key sequence : RED - GREEN - menu"

    Проблема е, че немога да избера канал 91. ТВ-то си нагласи програмите да започват от 901 и немога да сменя никъде нещо различно /дори и при ръчно търсене/. При избор на 91 ме прехвърля към първия активен канал, а това е 901.
    Ако някой може да ми помогне как да влезна в това сервизно меню или идея за разрешаване на този проблем.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #2

    Re: Влизане в сервизното меню на DAEWOO

    Здрасти,
    Няма такова положение У дома или в магазин /или поне никъде не успях да видя/. И аз съм с такъв и писах доста за проблемите ми с тоя модел. В сервизното меню можеш да влезеш като спазиш точки 2. и 3. /даже става само с 3./ ама за съжаление няма нищо интересно което да помогне там. Има MODE HOTEL ама е на OFF. Успех, ако видиш нещо интересно пиши.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3

    Re: Влизане в сервизното меню на DAEWOO

    Най-добре звънни в сервиза и ги попитай как да решиш проблема-не пипай в сервизното меню

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    2
    #4

    Re: Влизане в сервизното меню на DAEWOO

    Благодаря Ви за бързите отговори.

    Явно ще се звъни в сервиза!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #5

    Re: Влизане в сервизното меню на DAEWOO

    Аз опитах по телефона да се свържа с техник от К и К сервиз; не можах да се свържа; а от рецепцията ми казват донесете го; хубаво де ама как да го занеса и да престой там 1 месец - нов ТВ. Направо ще се гръмна, а през престоя му там в къщи ще ме побъркат без телевизор.
    За пример ще дам чисто новия телефон Нокиа на детето го занесох в магазина откъдето е купен с проблем. Щяха да го оправят за 1 седмица . След месец и десет дни си го взех обратно и на гаранционната карта беше написана дата за приемане на ремонт в сервиза, а на следващия ден, че е излязал отремонтиран. А фирмата извършваща ремонта не беше от веригата където е купен. Значи - 1 ден в сервиз престой, а 1 м. и 9 дни някъде си. А принципно престоя не се брой за гаранция нали? Просто сервизно обслужване в България!!!!!
    После ходи по сервизи.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. как се влиза в сервизното меню на lg m2262d
    От cikone във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 0
    Последно: 30-04-14, 09:49
  2. как се влиза в сервизното меню на самсунг
    От moulin във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-14, 00:59
  3. Проблем с влизане в сервизно меню LG 50PK350
    От smartstyle във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-11, 18:21
  4. Отговори: 1
    Последно: 07-01-09, 09:27
  5. 32V4500 - сервизното меню проблеми
    От yavorvm във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 22-08-08, 10:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе