Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Помощ за избор на телевизор NEO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #1

    Помощ за избор на телевизор NEO

    Здравейте,искам да попитам кои телевизор е по-добър NEO TF-3210 , NEO TF-3212 могат ли да се гледат HD филми.
    П.П. Първият е малко по-евтин.С какво втория е по-добър.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Неото си е Нео , на твое място бих си останал със стария телевизор и да събера поне още толкова пароци и до година да си купя телевизор .
    Това е нещо като монитор с аналогов тунер , а разликата като гледам е във входовете и поне на по-скъпия пише че има и телетекст .
    Аз лично не бих взел никога това чудо на техниката - по-добре да взема някой КРТ втора ръка

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Даа колегата е прав.събери още поне 200лв и си купи телевизор като хората.Тези Нео са ден до пладне.Купуват ги най често за обзавеждане на хотели и апартаменти по морето и то главно англичани.Не е добре да разбереш след време ,че си си купил голям аналогов монитор,които не работи.Аз лично не бих си купил и тостер от тая марка.

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #4

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Добре а колко време и давате на нео телевизорите.
    Какво ще кавете за тази TOSHIBA 32AV703G

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #5

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Аз дати кажа малко под средна хубост виж този ако имаш възможнос да си го позволиш. http://www.technomarket.bg/products/09084352/lg-32ld465

    Може да си гледкаш всичко със субтитри .

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #6

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Цитат Първоначално публикувано от savalikima
    Добре а колко време и давате на нео телевизорите.
    Какво ще кавете за тази TOSHIBA 32AV703G
    Категорично - Не.
    Този модел няма цифров тунер. Потърси неговият събрат - 32AV733G
    http://www.technomarket.bg/products/...ct_id=09073295

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #7

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Аз бих те посъветвал щом си се ориентирал към евтин телевизор значи не си много напреде с пароците , телевизор не всеки взима за 2/3 години , така че трябва да помислиш за нещо по-качествено , не вярвам да си толкова БОГАТ че да вземаш евтиното което в последствие да доплатиш с ремонт.
    Ако трябва го вземи на кредит но да е като хората .
    Като минимум можеш да заложиш на този .
    http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-l32s20e

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #8

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Toshiba 32AV733G и Panasonic L32C20E са на страхотната цена от 599 лв в момента, никакво НЕО!

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #9

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Да и L32C20E е добро ако не се интересува от 100 херца , но не мисля че са излишни , аз лично бих избрал S20

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    4
    #10

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Харесаха ми предложенията на hristoslav2 и naumovi какво ще кажете за тези телевизори.

  13. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #11

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Да и L32C20E е добро ако не се интересува от 100 херца , но не мисля че са излишни , аз лично бих избрал S20
    Абе стига сте писал глупости в теми за евтина техника !!!!!
    Какви Панасоници 32 инча предлагате за 900 лева ? Когато има за тези пари Филипс 3 серия от 42 инча ? Вие някога виждал ли сте разлика между Full HD и 720Р на 32 инчов телевизор ? ...... Няма такава!
    Хайде малко се вземете "в ръце", това не е форума за Hi End на Великобритания.
    Според мен Hristoslav го каза най-добре това предложение за 600 лева Тошиба и не го мислите следващите 4-5 години.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #12

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Е , то пък тоя филипс кърти дувари .
    На мен дедо ми е казал " ако не знаеш какво да си купиш вземи по-скъпото "
    А телевизора който е посочил Христослав не е уточнено дали аджеба поддържа МПЕГ 4

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    42
    #13

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Аз пък съм си доволен от моито NEO кои каквото ще да казва в къщи има още 2 такива и са си на годинки на сервиз не са стъпили.
    От флашката си ми чете всичко абе за парите си е мн.добре и да не забравяме че много голям процент от стоките идват от Китаи тъи че за МАРКА да плащаш в пъти повече (при положение че не разполагаш с много пари) не виждам смисъл.
    Не ме разбираите погрешно и аз харесвам марковата техника ноо....

  17. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #14

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    krasisp,само твоето НЕО идва от Китай при телевизорите.А Панасоник може да се вземе и за 600лв -не случайно писах в първият си пост по темата да добави човека още 200лв и да си купи нещо истинско . http://www.technomarket.bg/products/...c-tx-l32c20e-a

    на въпроса на savalikima колко време им даваме на нео телевизорите? Случвало се е от 4 броя да тръгне само последния и съм се чудил на клиента какъв мазохист е да си го купи.После е въпрос на късмет ,може и утре да се видим ,може и догодина ,но защо въобще трябва да се виждаме.А проблеми излизат от най различно естество.Я картината,я звука .

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #15

    Re:Помощ за избор на телевизор NEO

    Нео е търговска марка - тя работи върху маркови шасита с некачествени материали - боклуци от масата каквото е изостанало и икономия от защити и тн.
    Имам Нео 14 инча КРТ модела мисля че беше 1400SB - шасито е SANYO като на него са спестени доста елементи както в захранването , така и в другите блокове . Кинескопа е от монитор , което не е лошо но допълнително по него висят тримери за регулиране на картината . След няма и година почнаха да съхнат кондензатори и както обикновено , родителите ми са изгубили гаранционната карта и се наложи аз да ги сменям за моя сметка като преди това схема точна не се намери , ако намериш захранването да е същото - процесора не е и тн.

    ПП . Забравих да кажа че колега донесе абсолютно същия ТВ - шасито и частите бяха коренно различни

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LG телевизор
    От gogh във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-01-15, 10:49
  2. Помощ при избор на телевизор
    От best732 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-11-13, 19:57
  3. помощ при избор на телевизор
    От BILI83 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-09-13, 17:57
  4. Помощ при избор на телевизор
    От Vince3989 във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 20-06-12, 13:26
  5. Помощ за избор на телевизор
    От zaks във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-09-11, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе