Страница 10 от 23 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 342
Like Tree16Одобрявам

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на leo_i
    Тук е от
    Apr 2003
    Живее в
    Видин, BG
    Мнения
    83
    #136

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    От седмица след голямо мислене и избиране имам HITACHI-40H6C03 и не съжалявам за избора. Като за 759лв 40" едва ли има какво да се желае повече. Гледаме го на цифрова кабеларка през вградения кабелен тунер и картината ме удовлетворява напълно. Киното през USB върви нормално с изключение на дразнещото "Е", но това се коригира за 2мин.
    Не ми е ясно само какъв е правилният начин за вадене на флашката от слота. Не видях някъде опция за безопасно премахване, примерно, както е при компютрите. Има ли някакво правило?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #137

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Правилото за двата пръста.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,433
    #138

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от leo_i
    От седмица след голямо мислене и избиране имам HITACHI-40H6C03 и не съжалявам за избора. Като за 759лв 40" едва ли има какво да се желае повече. Гледаме го на цифрова кабеларка през вградения кабелен тунер и картината ме удовлетворява напълно. Киното през USB върви нормално с изключение на дразнещото "Е", но това се коригира за 2мин.
    Не ми е ясно само какъв е правилният начин за вадене на флашката от слота. Не видях някъде опция за безопасно премахване, примерно, както е при компютрите. Има ли някакво правило?
    Честито
    След като приключиш операциите с флашката - може да я вадиш съвсем спокойно. Това съветват инженерите на Панасоник от централата в Унгария.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #139

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от leo_i
    Не видях някъде опция за безопасно премахване, примерно, както е при компютрите. Има ли някакво правило?
    Абе на мен веднъж ми направи проблем Финлукса при слагане на флашка. Затова от тогава слагам и махам при изключен телевизор. С ЛГ-то нямам проблеми - той даже си и казва - сложи УСБ, махна УСБ.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #140

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Hi..Hi...Hi... tachi . Не знам защо тази марка не е е в раздел заедно с другите издЯлия на Вестел - NEO ,Crown, Techwood(в буквален превод Технодърво), & ..... . Между впрочем имах честта да видя отвътре един НЕО ЛЕД 32 инчов модел. Захранването и процесорната платка са на Вестел 1:1 със Шарп LE510 Хитачи и т.н. Матрицата беше полска LG, платката за управление на подсветката и на дисплея също от LG. Като цяло нищо впечатляващо, но не и най лошото което съм виждал. Даже бих казал че НЕО то ми допада повече като дизайн и конструкция от SHARP 32LE510 въпреки абсолютно не обоснованата и фрапиращо висока разлика в цената . Бутоните за управление при Шарпа са скрити отстрани при CI модула а на НЕО-то са сензорни и са отпред. Разликата вероятно е само в софтуера с който е флашната процесорната платка . При Шарп и Хитачи имате рекордер като екстра който вероятно може да се "отключи"и на НЕО с подходящия софтуер.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    83
    #141

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    прочетох цялата тема и тя като много други спор за оригинално и китаиско ами не свикнахте ли вече всичко се прави в китай и евалла на турците че произвеждат.и аз много мислих преди да си купя пералня Beko ама като видях че са най продаваната пералня в германия и си купих.германците да не са по прости че да си купуват турски перални а не немски тъй че оставете хората да си решават..........

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #142

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    хи хи хи ЕГОРЕ .щом толкова разбираш от матрици , захранвания , процесори , платки , управления на подсветки и конструкции на лсд телевизори , защо не започнеш едно производство на телевизори . изглежда лесно от страни . или само плюеш по другите ,типично по ганьовски . можеби си мислиш , че цял свят си купува само върхови модели телевизори и ги вълнува дълбоко черното на еди коя си плазма , или невероятният ъгъл на гледане 178 гградуса / не се сещам кой гледа у дома под такъв ъгъл/ при ЛСД ТВ . нищо лично , но спрете да оплювате всичко що е турско , китайско , занзибарско итн. Те са много по напред от нас , за НАШЕ съжаление . А пропо , наскоро една африканска фирма откри завод в България за изработка на луксозни седалки за БМВ , лично БАТ БОЙКО резна лентата .

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #143

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Нещо не се разбираме май - никой няма нищо против изделията на Вестел като такива - за всеки влак си има пътници /и аз имам няколко тв НЕО/, против сме за използването на утвърдени марки на бивши величия в отрасъла и афиширането им като все още такива величия . Нека си правят тв с марка Вестел ,НЕО и т.н. . А една БГ верига продължава да рекламира "японската марка" и "японското качество" . Чиста проба заблуда на потребителя .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #144

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Прав си , Светльо . Рекламите на Узунов са подвеждащи относно по ниските серии на Шарп . Но не мисля ,че от Шарп налагат текста на рекламите . По скоро е ганьовски тарикатлък .Относно ВЕСТЕЛ , имам такъкъв телевизор 21 инча в спалнята от около 12-13 години , без забележки относно картината , когато го купих беше основен и единствен телевизор в хола . Можеби грешката за недоверието към тази марка е в нашите търговци , които внасят само евтините модели на Вестел под други марки купени от тях , може би пък ВЕСТЕЛ да нямат интерес към нашия пазар за битова електроника / произвеждат почти всичко за дома , даже и лаптопи / . Ако някй търговец си понапъне лоеният мозък може и да разберем какво всъщност е ВЕСТЕЛ като производител , и има ли почва за продажби в БЪЛГАРИЯ . Този мой коментар може да ви се стори като реклама относно ВЕСТЕЛ , но не е така . В момента съм телевизор LG в хола , четири дивидита - 2 LG ,1 NEO ,1 PHILIPS , 1 VESTEL tv в спалнятя , климатик ПАНАСОНИК от среден клас , всичко работи много добре ,

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #145

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За ниските серий на Шарп и серий без японски части не пише в рекламите, че са Made in Japan, както при високите. Те също не са сглобявани в страната на изгряващото слънце, но понеже над 50% от съставните компоненти са произведени в Япония, затова си позволяват да ги рекламират като японски.
    П.С. Svetlio1, май имаше предвид друга верига, представител на Хитачи :rolleyes:

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #146

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Точно "Зора" имам предвид и представянето на Хитачи като японски тв с "японско" качество - от това по-голяма заблуда на потребителя ...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #147

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Всеки има право на собствено мнение и е свободен да го изказва. Ако някой има аргументи които опровергават това което съм писал нека ги изложи. Абсолютно не ме интересува кой какво харесва, кой какво си е купил и какви са сексуалните му предпочитания. Аз изказвам своето мнение и ако то не съвпада с това на някого, или е против интересите на някого може просто да не чете писаното от Егор . Също сте свободни да ругаете пред компютрите си ,но не се палете много че да не счупите я клавиатура , я монитор или някой пръст. Някой(я) явно не разбира какво точно казвам или не разбира добре Български. Някога и в България се правиха телевизори а и много други неща, но имахме сигурни пазари които ако имаха избор нямаше да приемат повечето от продуктите ни. Строи се завод ако има квалифицирани хора и къде да се продава продукцията му. Хай тек - масово - производство тук няма да има но ако питате мен не ни и трябва защото да се конкурираме с азиатците си е предварително обречена кауза. Ако някой не се сеща защо, е добре да похапва повечко шоколад или сладолед - казват помагало на мозъка. Нещо се отплеснахме май от темата ..... Извинявам се за което


  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #148

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Всеки има право на собствено мнение, но и всеки има право на собствен избор.
    Съгласи се, че не всеки има достатъчно пари за да си купи "марков" телевизор с що годе добър диагонал. И тук, марки като Вестел, Финлукс и Хитачи се явяват, като една съвсем подходяща алтернатива.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #149

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Както казах по горе който разбира български ще ме разбере, който не разбира, Анадола ще му е добра алтернатива на България.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #150

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Много излишна агресия влалагаш в изказванията си , Егор .Жалко е да се подценява цял един народ . Трябва повече вяра в собствените възможности , иначе нищо не се постига , по лесно е да критикуваме , чупейки нокти и пръсти по клавиатурите .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 23 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе