Страница 18 от 23 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 342
Like Tree16Одобрявам

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #256

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Ако имаш сат. антена насочена към Астра19.2/ХотБърд 13/Тюрксат 42 може да пробваш дали ще възпроизведе някой от 4К каналите .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    22
    #257

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Колега със здраве да си го ползваш дълги години. Казвам "дълги", но като гледам с какви темпове се развива технологията, има няма след 5 години ще установиш, че моделът е демоде и не ще може да покрива новите изисквания. Тъй че добре си направил.
    Още веднъж честито и безпроблемно ползване. Да ти доставя удоволствие, пък след пет години пак...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #258

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    ТВ LED LCD Hitachi 65HZ6W69 UHD 4K,КАК СЕ ДЪРЖИ ТОЗИ ТЕЛЕВИЗОР ЗА ТЕЗИ ПАРИ.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #259

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от KOTSATA Виж публикацията
    ТВ LED LCD Hitachi 65HZ6W69 UHD 4K,КАК СЕ ДЪРЖИ ТОЗИ ТЕЛЕВИЗОР ЗА ТЕЗИ ПАРИ.
    Държи се, като всеки телевизор за тези пари.

    Не му ръгай флашки често, защото ще имаш проблеми.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #260

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Проблем са парите,иначе ще да е лг,но ще се молим да е на късмет.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    2
    #261

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Здравейте, някой имали впечатления от този модел https://www.zora.bg/hitachi/49hbt62-smart/30558
    За какви други варианти може да се помисли за около тези пари и размер?
    Благодаря!

    П.П. Сега видях тези в emag, дали няма да с по-добра оферта:
    http://www.emag.bg/televizor-led-sma.../pd/DLGSZ3BBM/
    http://www.emag.bg/televizor-led-sma.../pd/DZGSZ3BBM/
    Гаранцията е по-голяма (36 мес.), водят се, че уж са и SMART, а и предполагам, че се правят на едно и също място с Hitahi-то.
    Този пост е редактиран от teodor.g; 08-08-16 в 09:56.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #262

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    https://zora.bg/hitachi/55hgw69-4k-smart/31209 взех този телевизор,като бях си определил бюджет до 1000лв,след оглед се спрях на Зора там бяха най евтините.Не бях чел нищо за телевизори,какво да гледам при покупка.............................
    Разкажи нещо повече за телевизора. Как е след 2 месеца работа, Смарт функциите как работят, как се държи когато гледаш спорт, имаш ли забележки за нещо?
    Защото ми харесва да го взема за втори телевизор.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #263

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Спорт,освен бокс друго не гледам,а и тези другите функции не ги ползвам.Мен си ме радва,а и както писах след две години,пак турски за хиляда лева.Вземай не го мисли.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2
    #264

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Здравейте прочетах доста негативни отзиви за въпросният бранд от хора който не пишат че са имали телевизор от който са черпили информация но все тая преди 3 дни си закупих hitachi 49hk6w64 4k uhd smart и телевизора ми харесва как се представя всичко работи коректно единствено ме притеснява че след като го включихме за първи път започна да мирише доста силно на бакелит и миризмата намалява с времето но това дали е нормално

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #265

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Мириса на бакелит никога не е нормално. Когато си имал две неота през годините, естествено е човек да е негативно настроен към брандове като hitachi, jvc,telefunken и т.н. Той сега може да се държи добре. Важно е как ще се държи след 1-2 години.

    - - - - - - - - - -

    Интересно като си го купувал ,не са ли го пуснали да го тестваш в магазина. Там не ти ли е замирисало на бакелит.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #266

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от zubara94 Виж публикацията
    Здравейте прочетах доста негативни отзиви за въпросният бранд от хора който не пишат че са имали телевизор от който са черпили информация но все тая преди 3 дни си закупих hitachi 49hk6w64 4k uhd smart и телевизора ми харесва как се представя всичко работи коректно единствено ме притеснява че след като го включихме за първи път започна да мирише доста силно на бакелит и миризмата намалява с времето но това дали е нормално

    Kогaтo ce пpибepeтe и вĸлючитe тeлeвизopa - щe ви нaпpaви впeчaтлeниe:
    - Teлeвизopa cтapтиpa бaвнo. Πpи вcичĸи e тaĸa. Πpичинaтa e caмoдиaгнocтиĸaтa, ĸoятo cи пpaви тeлeвизopa пpeди дa cтapтиpa.
    - Teлeвизopa лeĸo пyĸa oтзaд в пъpвитe 30-40 ceĸyнди.Тoвa e oт тeмпepaтypнoтo paзшиpeниe нa ĸopпyca cлeдcтвиe oт нaгpявaнeтo. Същoтo cтaвa и cлeд изĸлючвaнe нa тeлeвизopa-ĸopпyca пyĸa ĸoгaтo изcтивa-тoвa нe тpябвa дa ви пpитecнявa.
    - Teлeвизopa в пъpвитe 3-4 дни ви миpишe нa плacтмaca - тoвa e нopмaлнo - ĸopпyca ce нaгpявa oт пoдcвeтĸaтa нa пaнeлa.
    - Teлeвизopa бaвнo cмeня цифpoвитe пpoгpaми - тoвa e нopмaлнo, нyжнo e тexнoлoгичнo вpeмe зa дeĸoмпpecиpaнe нa cигнaлa.

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post602675

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #267

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Досега никога не съм купувал електроуред, който да мирише, пука и влачи за "Добър ден.".

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2
    #268

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Мириса на бакелит никога не е нормално. Когато си имал две неота през годините, естествено е човек да е негативно настроен към брандове като hitachi, jvc,telefunken и т.н. Той сега може да се държи добре. Важно е как ще се държи след 1-2 години.

    - - - - - - - - - -

    Интересно като си го купувал ,не са ли го пуснали да го тестваш в магазина. Там не ти ли е замирисало на бакелит.
    Смененият телевизор е самсунг 32 lsd full hd който ползвам вече 10г.за това време единственият проблем беше разсъхнали се кондензатори на захранването след смяна продължи да ни радва но ми малееше та за това го сменихме с този използвам булсатком сравнени двата телевизора хитачито има доста по ярък екран доста по наситени цветове и грее доста по малко смарт функциите работят нормално освен това за още 90 лв получих 5г. Гаранция а в магазина го пуснахме за 30 сек. За да видим дали работи

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Досега никога не съм купувал електроуред, който да мирише, пука и влачи за "Добър ден.".
    Това с пукането докъто загрява и изтива според мен е нормално физика телевизора не лагва по никакъв начин повече от самсунга а за миризмата незнам мисля че се нагряват процесор, захранване, матрица и тн. Има пасти смазки и др. Които може да миришат при първоначално включване определено днес едвам усещам иризмата зад телевизора докъто първият ден проветрявахме защото беше страшно

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #269

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Явно нещо вътре здраво пече и ще се предаде въпроса е кога но щом имаш удължена гаранция си топай топката.
    emil vasilev одобрява това.

  18. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #270

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Вече има ревю за Хитачи телевизорите, не изглежда никак зле.

    https://youtu.be/9B9KGQS_Nu8

    https://youtu.be/deP3zPHjMRg

    https://youtu.be/njoPGfO7c1Q

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 23 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе