Резултати от 1 до 6 от общо 6

Мнения за телевизор NEO LED-26975

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Самоков
    Мнения
    91
    #1

    Мнения за телевизор NEO LED-26975

    Здравейте, искам да си направя подарък за коледа. Бюджета за съжаление е ограничен в рамките на 400лв. Затова се спрях на този модел NEO LED-26975 /399лв/ от Техномаркет. Пише че има цифрови тунери за кабел и ефир, а и големината е най добра за тези пари. Ще се гледа от около 2.5м .Знам че има много по добри, но .... До сега гледам един Санг 14" от 7г.
    Та какво ще кажат знаещите за посочения модел, приемлив ли е за гледане.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re:Мнения за телевизор NEO LED-26975

    Здрасти,щом си решил да е Нео няма да ти чупим хатъра ,но виж в Пени маркет има 32инчов такъв на същата цена на промо.За разстоянието което си описал е по- добре да е той.Иначе за останалото какъвто ти е късмета.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Самоков
    Мнения
    91
    #3

    Re:Мнения за телевизор NEO LED-26975

    Не че съм решил твърдо да е НЕО, но за тези пари от по скъпите марки са много малки екраните.

    Благодаря колега granity , но в Самоков няма от тази верига магазини. А не видях да продават по интернет.
    Тук имаме само Техномаркет та избора от към магазини не е голям.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Мнения за телевизор NEO LED-26975

    Сам разбираш,че си ограничен в избора за тези пари и големина на дисплея.Съветът ми е да огледаш по другите вериги ако има нещо на промо.Някой бе питал тук за някакъв Филипс от Карфур.Дори от Метро да го купиш пак не е проблем,че е от супермаркет.Всички са ги доставили от Техномаркет ,но като голяма поръчка са им дали по добра отстъпка и следователно могат да си позволят да пуснат и по добра цена за краен клиент.Каквато няма да намериш в ТМ.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Самоков
    Мнения
    91
    #5

    Re:Мнения за телевизор NEO LED-26975

    Честита коледа на всички. От 3 дни вече гледам телевизора от темата NEO LED-26975. Доволен съм от възможностите му, гледам както цифровите така и аналоговите програми по кабела.
    Само възникна един въпрос, за който искам да попитам знаещите.
    Като сложа да гледам филм на флашка не ми разчита субтитрите на кирилица. Субтитрите са на отделен файл и ги чете по принцип, но излизат нечетливи знаци вместо букви.
    Ако закача кабела от компютъра няма проблем, но тогава телевизора е просто монитор.

    Въпроса е дали е възможно да се извадят нормални субтитри от плеера на този модел или да не си правя опити да ровя из него.
    Благодаря предварително и Весели празници

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Самоков
    Мнения
    91
    #6

    Re:Мнения за телевизор NEO LED-26975

    Цитат Първоначално публикувано от piron45
    Честита коледа на всички. От 3 дни вече гледам телевизора от темата NEO LED-26975. Доволен съм от възможностите му, гледам както цифровите така и аналоговите програми по кабела.
    Само възникна един въпрос, за който искам да попитам знаещите.
    Като сложа да гледам филм на флашка не ми разчита субтитрите на кирилица. Субтитрите са на отделен файл и ги чете по принцип, но излизат нечетливи знаци вместо букви.
    Ако закача кабела от компютъра няма проблем, но тогава телевизора е просто монитор.

    Въпроса е дали е възможно да се извадят нормални субтитри от плеера на този модел или да не си правя опити да ровя из него.
    Благодаря предварително и Весели празници
    УРА, проблема се реши . Оказа се че изобщо не е проблем ами недоглеждане от моя страна. Понеже в началните настройки съм задал субтитри на български и се чудех защо не излизат. То имало още настройки като се влезе в менюто на медиа плеера. Там също трябва да се зададат субтитри на български и готово.
    Вече съм напълно щастлив от телевизора си )))

    Така че марката НЕО колкото и нежелателна да е за мнозина се оказва че работи добре.
    Весели празници на всички.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 11:02
  2. Телевизор Neo LED 26975
    От microamp във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-08-13, 12:05
  3. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 20:30
  4. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 09:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе