Резултати от 1 до 6 от общо 6

Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    3
    #1

    Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

    Здравейте,
    нова съм в този форум и бих се радвала да получа малко компетентна помощ за горепосочения телевизор.Имаме го от 2г и половина и вече даде проблем.След като се включи и работи известно време,и после го изключим,не можем след това отново веднага да го включим.Но поне след време включваше сега и това не прави.В момента, щом го включим в захранването,дава за миг режим Standby и без абсолютно никаква друга намеса,включва някаква защита/синя мигаща индикация/и абсолютно тъмен екран.Дадохме го на ремонт и за известно време включваше,но изключването му и повторното включване отново го вкарва в режим на защита.Според техника така било заводски/да чакаш по 1ч. да си отпочине/,но аз нямам този спомен мисля,че си включваше.Ако някой има същия модел,бих се радвала да ми пише, дали може след като го изключи-веднага след това да вкл.ТV-то.Благодаря Ви предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Re:Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

    Ех, класика, KURO!
    Това е по-скоро проблем със захранването. Пробвайте в друг сервиз, макар че не знам как стои въпроса с частите на тв Pioneer :rolleyes:

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3

    Re:Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

    Сервизният техник те е излъгал - няма такова нещо.

    Виж в техните сервизи. Пайъниър обещаха през 2009 година, резервни части и сервизна подръжка в продължение на 3 години.
    http://pioneer.bg/%D0%A1%D0%B5%D1%80...BE%D0%B2%D0%B5

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    3
    #4

    Re:Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

    Да,съпругът ми провери в сервиза,който е оторизиран за Варна и понеже му казаха,че ще се наложи да чакаме 2 месеца за диагностика,се консултира с продавача на TV-то,който ни насочи в друг сервиз.Сами разбирате обаче,какъв бе резултата.Пред дилема съм, къде да го занеса за 2 пат,дали там където веднъж е отворен и дава гаранция за ремонта или при сервиза отговарящ за Pioneer?Съпругът ми го отваря преди първия ремонт да провери за надути кондензатори,но нямаше нищо видимо.Това което наблюдавахме,е че нито един път не са се включвали вградените вентилатори,не знаем на какви температури са настроени да се включват,но тези TV-та опреденено се нагряват много.Той монтира външни вентилатори да охлаждат допълнително и въпреки това не работи.Обясниха ни ,че е нещо по 2-те X-Y платки/може и да не ми е точна информацията,понеже не разбирам,за което се извинявам/и правиха ремонт в тази посока.Благодаря Ви за отзивите!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5

    Re:Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

    Цитат Първоначално публикувано от zina
    Да,съпругът ми провери в сервиза,който е оторизиран за Варна и понеже му казаха,че ще се наложи да чакаме 2 месеца за диагностика,се консултира с продавача на TV-то,който ни насочи в друг сервиз.Сами разбирате обаче,какъв бе резултата.
    2 месеца за диагностика ??
    Кажи им да се гръмнат! Дай им срок от 30 дни за ремонта и това е.

    има представителство - говори и с тях
    http://pioneer.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BD...BA%D1%82%D0%B8

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    3
    #6

    Re:Помощ за Pioneer- flat screen TV /модел:PDP-LX5090

    Да, ами това е оторизирания за Варна сервиз, който ми посочихте.Ще пробваме и при тях, дано го оправят.Благодаря за съдействието!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за сервиз на Pioneer
    От sarkizov във форум Аудиотехника
    Отговори: 25
    Последно: 23-06-17, 14:49
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-10-13, 18:19
  3. Помощ при избор на модел при: LG и Samsung
    От LedTV във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-08-13, 14:59
  4. Помощ за модел CS-UE12HKE.
    От joseff във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 19-09-12, 18:46
  5. Dyna Flat, Pure Flat, Natural Flat...
    От Whiskey във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-03, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе