Резултати от 1 до 14 от общо 14

Заслужава ли си - JVC LT40V543

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #1

    Question Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Първо искам да кажа, че далеч не съм спец в тази област и че това ще е първия такъв вид телевизор, който купувам или съм притежавал. Прочел сум Бог знае колко хиляди мнения и различни ревюта на модели и марки. На повечето места са единодушни, че по-голямото е по-добро. Телевизора се взима за хола и ще се гледа някъде от около 2.5 м. Като му гледам характеристиките на този телевизор не мога да намеря нещо по-добро на такава цена и тези инчове. Няма да го поръчвам онлайн, защото ще послушам експертите и ще отида на място с флаш памет с филми за да видя какво качество ще изкара. Та какво мислите вие, заслужава ли си или имате други предложения.
    П.С. - Ще додам 70 лв. за да увелича гаранцията на 5 години. Благодаря ви предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #2

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Има и по-евтини от него:

    ТВ LED LCD Crown 42276

    ТВ LED LCD Finlux 42FLYR274SC SMART

    NEO LED-40730 SMART

    Последният даже е TOP SELLER.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Благодаря за мнението. Като по-евтини добре, а като по-качествени може ли да се наредят? Знам, че качество за един и за друг е различно понятие, но... А и 42 инча за съжаление не се побират на определеното място за телевизор, защото секцията е чисто нова и сме си стиснали ръцете на 40 инча.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #4

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Виждал съм на живо този телевизор. Най-добре и ти го виж.За парите си има прилична картина. Маниаците по телевизори избягват подобен тип марки. Ревю на този телевизор едва ли ще видиш по web сайтовете.Нито пък ще видиш характеристиките му на сайта на производителя. 70 лева отгоре не си заслужава ,за да му удължаваш гаранцията. След 2 години телевизорите с подобен размер ще струват 300-400 лева.По-добре върви го тествай на място и ако ти хареса го поръчай on-line.
    След 2-3 години като ти писне премести го на друго място и си купи доста по-добър телевизор. Ако питаш мен януари ще бъдат още по-ниски цените и не се хващай на коледни промоции.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    40
    #5

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    виж ги отстрани колко са дебели и отзад , вероятно са един и същ вестел с различни надписи отпред и взимаш най - евтиния , за толкова години колкото и да е турците са се изучили за тоя сегмент

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #6

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Съжалявам за некомпетентността си, но не разбрах кое да гледам и турците какво общо имат с JVC. Там ли се правят?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #7

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Цитат Първоначално публикувано от emarkon Виж публикацията
    турците какво общо имат с JVC.
    А не бе, от Япония идват. То затова хората по горе ти препоръчаха Neo, за по малко пари получаваш същото. После ако те кефи в някоя рекламна агенция могат да ти избарат един надпис JVC и да го лепнеш върху NEO.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #8

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Тъй като това както споделяш ще ти е първия LCD телевизор, който и да е ще ти се стори върха на сладоледа. Така ,че взимай най-евтиния. Компанията JVC не произвежда телевизори от 7-8 години.Телевизори с марката JVC се произвеждат от Vestel - Турция. Те произвеждат NEO, CROWN, FINLUX,HITACHI и т.н.За някои фирми телевизорите са наука, а за други са занаятчийство. Турските фирми Vestel и Arçelik са баш занаятчиите. Никакви иновации, евтини материали и т.н. Има голяма разлика дали гледаш изделие на Samsung, LG или Vestel.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    40
    #9

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Реалният отговор е че не си заслужава. Цените са толкова близки, че за 100 200 лева отгоре отиваш на друг клас , повече инчове , 3д , повече херци и на спрялият съм се аз панасоник за 2399 лв , светльо не го препоръчва за основен телевизор р Та бучиш един лаптоп с кабел и не се мъчиш с екстрите и не влизаш да гледаш цени и коментари една година р Каквото и да вземеш, се си се набутал р В петък трябва да има черен петък , идвай на опашката, но времето много бързо си минава и аз гледам телевзори с пет години гаранция, в момента това са филипс , панасоник и ел джи някой модели.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #10

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Благодаря за мненията. Понеже ме разубедихте да взимам "JVC" -то, има ли един- два телевизора (с уговорката, че увелича бюджета до 800 лв,), който да ми препоръчате и да не са правени в Турция? И може да звучи глупаво, ама големите марки не се ли правят и те в Турция, Индонезия и Китай?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    40
    #11

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Поръчваш го онлайн, пазиш чарковете, пускаш му 20 хд канала плюс диема екстра за месец, гласиш през длна сериалите и филмите и като върви 3 - 5 дена без проблеми , пей сърце , иначе го връщаш до 14-я ден . Средния клас отиваш на 950 лв, подсветката в крайщата най-вероятно пак ще тъмнее без картина, при прещракването на каналите пък много ще ти светлее, просто вероятността да влезе в бокса на втория месец е доста по малка

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #12

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...00-LED/p/16017

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Компанията JVC не произвежда телевизори от 7-8 години.Телевизори с марката JVC се произвеждат от Vestel - Турция.
    За Европа - Vestel
    в щатите произвеждат
    Products | JVC TV

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    5
    #13

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Точно този Самсунг гледах днес и леко се пренасочих към него. А от emag някой пазарувал ли е от тук? Качествени ли са им стоките и заслужава ли си да го поръчам от там при положение, че нито съм го тествал на живо, нито знам колко часа преди това е работил?
    П.С. - Какво излиза, под 1000 лв. рядко може да се намери нещо качествено, ебаси...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #14

    Отговор: Заслужава ли си - JVC LT40V543

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията


    За Европа - Vestel
    в щатите произвеждат
    Products | JVC TV
    За Европа лиценза е на британската компания Dixons Carphone, а се произвежда от Vestel.
    За Северна Америка лиценза и производството е на AmTRAN Video Corporation.
    Всички заводи за телевизори са затворени с изключение на един в Тайланд.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Diva - Technopolis
    От i486 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-12, 17:40
  2. запис от http://bg.gledai.tv/ или от http://iptv.bg/
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 16-07-07, 21:14
  3. http://gamemania.hit.bg
    От Ochko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 15
    Последно: 29-03-03, 05:38
  4. HTTP://212.36.17.65/FTP
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 28-08-01, 17:59
  5. http://www.linux-bg.com
    От Aquadark във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 12-03-01, 19:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе