Проблем с TV LED HD READY 16" NEVIR NVR-7509-16 HD
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    4
    #1
    Здравейте, обръщам се към Вас за консултация. Имам проблем с телевизор NEVIR NVR-7509-16 HD
    Някакви идеи
    възможно ли е проблема да е в дънната платка или да са ми дали повреден модул
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,326
    #2
    Къде е произведен ?
    NEVIR - TV EDGE-LED NVR-7509-16HD-B
    Проблема може и да е в Main Board - дънната платка.
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Подобни теми
  1. Приемане на Full HD- сигнал от HD Ready и избор на 32" ТВ
    От agk във форум Други телевизори
    Последно: 10-01-16, 16:29
  2. PHILIPS 7509 помощ при настройка
    От Desi Lusi във форум Philips телевизори
  3. Отговори: 34
  4. Проблем с Philips HD Ready.Черни ивици.
    От nmitio във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
  5. "FINAL DESTINATION 3" - You Ready To Die?