Резултати от 1 до 2 от общо 2

Arieli LED - 58A212S2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на Ivanovss
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    3
    #1

    Arieli LED - 58A212S2

    Здравейте, разглеждам тв Arieli LED - 58A212S2 на доста добра цена в Метро. За съжаление никъде не мога да намеря информация къде се произвеждат тези тв. Почти сигурно не са турски, а китайски (което мисля не е задължително лошо). Има андроид т.е. лесно може да се инсталира Kodi, 4k и 3г. гаранция. Всичко звучи добре, но все пак си е нисък клас марка и имам притеснения за звука и като цяло за всичко. Ако може някой да даде мнение за Ариели тв ще съм му супер благодарен.
    Има ли някакъв тест, които мога да пусна да видя как върви картината?
    Този пост е редактиран от Ivanovss; 03-02-21 в 11:17.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #2

    Отговор: Arieli LED - 58A212S2

    Цитат Първоначално публикувано от Ivanovss Виж публикацията
    Здравейте, разглеждам тв Arieli LED - 58A212S2 на доста добра цена в Метро. За съжаление никъде не мога да намеря информация къде се произвеждат тези тв. Почти сигурно не са турски, а китайски (което мисля не е задължително лошо). Има андроид т.е. лесно може да се инсталира Kodi, 4k и 3г. гаранция. Всичко звучи добре, но все пак си е нисък клас марка и имам притеснения за звука и като цяло за всичко. Ако може някой да даде мнение за Ариели тв ще съм му супер благодарен.
    Ариели съм гледал единствено на морето в едно хотелче(10 дена) , 40 инча май. Не беше смарт, картината беше добра(не по-лоша от 10 годишният ми най-стар Филипс). Обаче звукът беше като на касетофонче за 30 лв. от битака.... но звук се оправя, саундбар и прочее...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе