Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Земетресение във Варна (еп. Румъния)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    преди секунди цяла варна се разтресе, и то сериозно. на третия етаж съм и цялата библиотеса се тресеше. на деветия етаж касетофони и монитори се местели леко.... добре, че свърши. не знам къде е бил епицентъра, но доста по-сериозно е било. дано всички са добре и са се отървали само с уплахата

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    И тук в София друсна, но лекичко - само водката в чашата ми се позаклати...

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    В Старазагорска област също.

    Стоя си със слушалките и усещам, че невидима сила се опитва да ми завърти табуретката... Ужас. Вдигам поглед - лапмата се клати...



    Всичко продължи около минута. Сега е спокойно вече. Има нет. []




  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    Във Велико Търново ги е разтресло яко. Трусовете са били два, в посока изток-запад. Вероятно е Стражишкият разлом, а не Вранча или Чирпан.

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)


  7. silverfox
    Guest
    #6

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    Тук в Търново го усетих слабо, ама съм на първия етаж. Приказвах с приятели на по-горни етажи и те казаха, че не е било много сериозно.



    //edit

    Хм... тук един приятел на 4-тия етаж ми се обади, че у тях било много силно!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #7

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    Поправка, епицентърът е бил в Вранча, Румъния.

    В България е бил усетен най-силно в Сливен.

    Това са последните новини от Агенция "Фокус"

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    40
    #8

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    в БУРГАС се разклати за около 2мин.

    ако питате мен трябва да ги клати всяка вечер!

    хората излязоха поприказваха си, някой дори направиха нови запознанства! Образуваха се групички които в последствие заговориха за какво ли не и това беше из целия град. аз пук се връщах с колелото от гости и беше много забавно да противопоставя силата на чашките ракия с тези на природните сили, но се представих достойно, надявам се да няма пострадали от това национално шоу!

    За статистиката в Бургас се усети едва в 23:36

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #9

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    Баси , аз съм на центъра на Варна 3-я етаж - стара каменна сграда . Как се разтресе - направо не е истина . Стршна работа .

  12. Gadget
    Guest
    #10

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    E чудо голямо, разклати ми се тва отпред, а то взе че разклати BG. Като деца сте бе... ей го и RAID се хили с водката



    В София редовно се усещат по 2-3 труса годишно...

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    5.5 по Рихтер 430км североизточно от София. Епицентъра е извън територията на БГ - информация от "Хоризонт"

    В Русе се е усетило доста силно. Съпоставят го със земетресението от 1977г с епицентър Вранча.


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #12

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">E чудо голямо, разклати ми се тва отпред, а то взе че разклати BG. Като деца сте бе... ей го и RAID се хили с водката



    В София редовно се усещат по 2-3 труса годишно...



    <div align="right">Originally posted by Gadget*-*28/10/2004*:* 00:27:18</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [:D] Бе верно, че се хилех до едно време, ама родителите ми са си в Търново и ми позамръзна усмивката... Ама май засега всичко е наред. []

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #13

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    Хех, аз цъках куейк3 и ми се стори че нещо мърда, ама го отдадох на възбуда от играта [:D] След това като спря тока се замислих [B)]

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1
    #14

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)


  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #15

    Земетресение във Варна (еп. Румъния)

    Да чукна на дърво, от целия балкански полуостров засега само Бг се разминава със сериозно земетресение...

    Дано да си остане така, макар че, AdvIKAR, всичко върви към твоето пожелание. Бургас е слабо привилегирован в случая, но дори и зона с капацитет за епицентър само на слаби магнитуди, ако е заобиколена от силни такива, няма много да намаже. В Измит земетресението помниш ли го? Напука един от таваните на апартамент в нашата кооперация; а Измит още не е максимума и при това е доста далече....

    И едва ли земетресението във Вранча е усетено най - силно в Сливен... Който е отвъд два балкана и не е около сериозен разлом; плюс това е на баири.

    При предното земетресение във Вранча май бяха паднали студентските общежития в Свищов - или бъркам?

    А София тепърва ще има да я мислим. Не й се радвайте; по сеизмографските карти(пък и не само по тях) тя е чудесен пример къде не бива да се строи град. Само й стискайте палци....

    Щото и строителството е чудесно; и старите блокове се ремонтират редовно и хич основите на блоковете на са пълни с кафенета, магазини и подземни гаражи....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 06-10-13, 12:37
  2. Земетресение в София отново
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 60
    Последно: 14-07-12, 18:01
  3. Усетих леко земетресение във Варна
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 25-04-09, 22:50
  4. Страхувате ли се от земетресение?
    От MoPcKu във форум Анкети
    Отговори: 16
    Последно: 13-01-05, 01:25
  5. Отговори: 18
    Последно: 03-05-02, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе