Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Още един български сайт на тема компютри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #16

    Още един български сайт на тема компютри

    Не, само че не съм забелязал и да си саморекламирам във форума ви...

    Аз не съм казал и че толкова държа на линк към нас - просто е редно ако изброяваш IT страници в списъка ти да присъства и SetCom.BG - не мислиш ли?




  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    3
    #17

    Още един български сайт на тема компютри

    Ще има линк към Setcom в отдела за линкове към конпютърни сайтове




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #18

    Още един български сайт на тема компютри

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ще има линк към Setcom в отдела за линкове към конпютърни сайтове.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Виждам, че "съветите" на по-големите са ти оказали влияние (не визирам Админ).



    - Dreamer

    www.TechBG.com

    Българския компютърен сайт!

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #19

    Още един български сайт на тема компютри

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Охо бира... тук съм силен... пил съм почти всичко... от американска Duff до Carlsberg - която лично според мен е най-доброто пиво на този скапан свят. По принцип пия търновско, ма в Бургас като няма там карам на Каменица...или Амстел ако ми е по-дебел джоба. Бургаското е помия...







    Малко инфо... Понеже бях "много примерен ученик" от даскало ме пратиха в Швейцария по някаква програма за обмяна на опитни свине... та там се запалих по гъзарските бири..



    А последната значима специализация беше на бала ни в Гърция. Там 5 дни съм ял само супер солени дюнери и не съм пил нищо освен бира (и за 5 дни надали съм събрал и 5 часа сън ). Не ми е приятно да го кажа, но "най-долнопробната" бира, която съм пил там е Амстел... май само бедняците я пият А пък кви коли карат там... и как ги карат - тия гърци са луди до един



    <center></center>



    Edited by - LordOfEvil на 21/12/2001 02:49:41

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    глей си работата! Бургаското е супер и много ме боли че го няма в София. Гърците наистина карат като стадо бити планински нерези и карат много Нисани.




  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #20

    Още един български сайт на тема компютри

    Бургаската бира и на мен си ми харесваше, ама последно съм пил такава преди повече от 5 години. Може и да са я развалили оттогава.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #21

    Още един български сайт на тема компютри

    Нисани??? Там за 30 мин. видях 2 поршета, 6 ауди тт, ферари 550 и няколко коли с антикварна стойност.



    И много мотори - и то яки.



    <center></center>

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #22

    Още един български сайт на тема компютри

    ами аз като ходих така ми направи впечатление. май имат някакви заводи НИСАН там и яко продават. а за моторите си напълно прав- много яки ги има. ама гъркините не струват. ние тука нямаме такива коли ама пък си имаме женки




  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    158
    #23

    Още един български сайт на тема компютри

    Super pi4ove ot Comexgroup, super



    Samo deto imate iaka pravopisna greshka v na4aloto






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. BG-Bay - новият български аукцион сайт
    От DEYDOD във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 01-04-06, 23:20
  2. Ето ЕТАЛОН за български музикален фен-сайт...
    От IvO™ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 10-12-04, 16:26
  3. конкурс Български сайт 2001
    От poznai във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 02-10-01, 20:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе