Резултати от 1 до 4 от общо 4

Интернет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #1

    Интернет

    Здравейте, питането ми е главно към хората, които се занимават с интернет, но ще бъда доволен и ако някой обикновен потребител даде някаква добра идея. Интересувам се от интернет с добри скорости на достъп /латенси, лаг или незнам още как точно се нарича/ до сървари, базирани в западна Европа, като обем ми е достатъчно 10к. Живея в София, "Овча купел 2", /високите блокове/. Със сегашния ми провайдер нещата стават все по-зле, а в предварителни разговори още две фирми неможаха да ми обещаят нищо конкретно. Нямам стационарен телефон, така че БТК отпада поне за сега. Това е, ще съм благодарен за добри идеи.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Интернет

    Препоръчвам ти Интернет по кабелната телевизия. Мисля, че всички кабелни оператори го предлагат. Имам наблюдение върху мрежата на ЕСТНЕТ АД (Евротур Сат ТВ). Върху нея работят 6 Интернет провайдера и условията и качеството са много добри.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    Интернет

    Кабелната телевизия има един много сериозен проблем и това са закъсненията (латенцията). Аз съм много доволен от Евроком като качество на услугата - ъптайма ми е на практика 100%-тов и ако е имало проблеми те са били при мен, но пинга се мота между 15 и 1500 мс до български сървъри, което определено не става за онлайн игра. Може само при мен да е такъв проблема но чесно казано не бих препоръчал точно този тип услуга на някой който иска да играе.

  5. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #4

    Интернет

    За съжаление Фори е прав, през кабелната /поне тука в района/ латенситата са четирицифрени в мс. Преди малко една фирма даде някакви надежди, утре имам среща с шефа им и дано да се получи нещо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интернет (Т)Груп - да нямаш интернет
    От Sletu във форум Черен списък
    Отговори: 19
    Последно: 14-11-09, 18:42
  2. Интернет
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 07-01-07, 22:13
  3. моб.интернет
    От zidkam във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 17-09-06, 13:45
  4. интернет
    От bibis във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 31-08-06, 23:23
  5. Интернет
    От bursi във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 01-11-04, 22:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе