Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Какво мислите за това...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1

    Какво мислите за това...


  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Какво мислите за това...

    абсолютен популизъм, граничещ с фашизиране

    глупости една след друга... подходящо за четене в "клуб пенсионер" и бистрене над чаща ракийка от велики "политикономи". не искам да коментирам точка по точка, но:

    "16. Прекратяване на българската зависимост от МВФ и Световната банка"

    показва пълна икономическа безхаберност.

    точки 17 и 18 ме накараха искрено да се засмея с глас... и със съчувствие



    p.s. поредната тема, която гарантирано ще бъде заключена [:D]

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Какво мислите за това...

    Мисля това: Волен Содеров набира квота за кандидатиране за изборите. Тва е...

  5. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #4

    Какво мислите за това...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    p.s. поредната тема, която гарантирано ще бъде заключена [:D]



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*07/04/2005*:* 15:32:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И колкото по-рано, толкова по-добре.

  6. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #5

    Какво мислите за това...

    Няколко смислени /доброжелателни/ точки и всичко останало граничещо с лъжепатриотизъм.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Какво мислите за това...

    Всичкото написано няма да е лошщо да стане, но е невъзможно да се направи.Просто това означава революция.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #7

    Какво мислите за това...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Всичкото написано няма да е лошщо да стане, но е невъзможно да се направи.Просто това означава революция.



    <div align="right">Originally posted by Julian*-*07/04/2005*:* 16:08:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> да някои неща наистина са невъзможни ! други просто хората от "олигархията" няма да позволят да стане з-то не е в техен интерес !

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Какво мислите за това...

    А аз мисля че всичко по принцип е в интерен на българсия народ като изключим тези които се възползват от съответните точки в момента. Ако някои дръзне за се заеме за сложи ред държавата, наистина да станем независима държава веднага ще дойдат американците с бомбандировачите.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Какво мислите за това...

    Волен Сидеров има смелостта да казва и пише неща, които други не смеят и да допуснат като мисъл в робските си мозъци. След 15г "демокрация" за много хора наведената поза стана просто привично състояние на тялото и духа. Разбира се, че нищо от това, което иска няма да бъде изпълнено. Не разбирам защо обаче за някои правото да го каже граничи с фашизиране???

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #10

    Какво мислите за това...

    Напълно споделям мнението на Lupus

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Какво мислите за това...

    защо "фашизиране"? защото всеки, който не с нас, е против нас. за справка - т.1:



    "1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен"



    отказът да се приеме различието и да бъде използвано като оправдание за налагане на мнението на определна група (ит. fascio), особено когато няма реален конфликт е гнусен опит за изкуствено насаждане на напрежение. свободното тълкуване на т.1 може да оправдае втори "възродителен процес". това ли искаме? това ли и трябва на България сега?



    "3. Здравето, социалната сигурност, образоването и материалния просперитет на българската нация са приоритет номер едно за държавната власт. Те стоят над влизането в политически, военни или други международни съюзи"



    чиста демагогия. no comment



    "4. Българската държава е длъжна да осигурява здравето, социалната сигурност и материалния просперитет на всички българи с всички средства на държавната власт."



    виж т.3. как да стане това? мастит-икономистът, написал това сигурно знае как да стане? вероятно с намирането на златен метеорит в родопите. или с завладяването на половин европа. аз не знам. но миналото показва, че печатането на пари не помага...



    "5. Всеки български инвеститор, предприемач и производител е с предимство пред всеки чуждестранен до изравняването на стандарта ни на живот със средноевропейския."



    аха! баба гицка от с.куртово койнаре да участва в приватизацията на селския хоремаг. кой българин има пари? този, на който са му били дадени. хайде да не влизаме в дебати как са се появили богатите българи, които да имат пари, с които да могат да участват в който и да е инвеститорски процес.



    p.s. добре, че източните тигри също бяха толкова горди и не позволиха на мръсния западен капитал да влезе при тях и останаха да си скубят ориза!

    упс, или май позволиха и сега продуктите им са навсякъде...



    последно, че не смятам за уместно да коментирам вска точка:



    "6. Данъците и доходите в България трябва да бъдат съобразени с възможностите и нуждите на българското население, а не с изискванията на МВФ и Световната Банка"



    кой ще определя кой трябва и кой не трябва да плаща и как е справедливо. гореспоменатите "fascio"?

    (fascio "group, association," lit. "bundle." Fasci "groups of men organized for political purposes")

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #12

    Какво мислите за това...

    Тук FearMe е абсолютно прав според мен.



    Като леко допълнение ще си позволя да коментирам следното:

    "4. Българската държава е длъжна да осигурява здравето, социалната сигурност и материалния просперитет на всички българи с всички средства на държавната власт."

    "6. Данъците и доходите в България трябва да бъдат съобразени с възможностите и нуждите на българското население, а не с изискванията на МВФ и Световната Банка"

    Не ви ли прилича на една много популярна идея "Всекиму според потребностите, от всеки според възможностите" [?]



    Че има някои истини в идеите - има. Но самите идеи са твърде крайни и неизпълними - чиста проба популизъм.

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #13

    Какво мислите за това...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Че има някои истини в идеите - има. Но самите идеи са твърде крайни и неизпълними - чиста проба популизъм.



    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*08/04/2005*:* 09:41:03</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Чиста проба "и-д-и-о-т-и-з-ъ-м", мен ако питаш. Да изкараш един списък с 18 точки и да си мислиш, че с това си цъфнал и вързал, че покрай теб и целокупният български народ... някои хора си мислят, че са хванали Господ за едно много специално място...



    Мен много ме накефи това:



    "12. Напускане на НАТО. Неучастие във военни блокове. Пълен неутралитет. Никакви чужди военни бази на българска територия.",



    защото може да се допълни например с:



    "Построяване на непробиваем купол над територията на България с пари от държавният бюджет". Откъде пари в бюджета ли? Е, ами от златния метеорит в Родопите [както каза <font color="purple">FearMe</font id="purple">] - ще го продадем на черно в Ямайка.



    Или може би, <font color="purple">г-н Сидеров</font id="purple">, вече предварително се е подковал с тайните магически думи "IDDQD", "IDKFA"... []




  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #14

    Какво мислите за това...

    И други се впускат в предизборни лутания.



    "чиста проба популизъм" както кaза Edin_Lud



    На мен ми е интересно каква е пазарната стойност на гласовете, един герой Х набира симпатизанти, непосредствено преди изборите прави едно статистическо проучване и с резултатите отива при партия У, която евентуално би се заинтересувала от няколкото процента (или промила [:D]) гласове в негова .т.е. нейна полза.

    Q: получава ли Х черно кожено куфарче в знак на искрена благодарност или му се разминава с голи обещания?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    41
    #15

    Какво мислите за това...

    Верно, за пръв път ли виждате подобна радикална простотия, написана по точки?

    Е аз не. Едно време едни скинари правеха партия, водеше ги някакъв дето щял да ходи доброволец незнам си къде си... Те имаха такива точици. Други партии и организации, или по - точно организацийки - и те.... Аве... Даже не съм си правил труда да помня, ама поне 4-5 пъти съм чел такива неща, че и в по - сериозни документи, като пратийни устави или предизборни платформи.

    Та виждал съм подобни концепции, даже и по - развити...

    Не е измислил топлата вода бай ви Волен...

    Когато някой без особена обществена подкрепа тръгне да прави партия, обикновено се салга на радикалната платформа за да обере недоволните от монополния режим на другите партии.

    И бикновено този, който залага на този коз, се проваля...

    Защо ли - ами защото козът му е само това - приказки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какво мислите за това ТВ
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-12-12, 15:59
  2. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  3. Какво мислите за това "животно"?
    От lord_ice във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 05-06-07, 17:15
  4. Какво мислите за това?
    От vaskoni-art във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 23-10-04, 12:31
  5. Какво мислите за XGI ?
    От Aquadark във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-03, 23:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе