Резултати от 1 до 10 от общо 10

Честит 9-ти май

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #1

    Честит 9-ти май

    Честит празник на всички!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #2

    Честит 9-ти май

    Мерси мерси не мислех че някой ще се сети [:D]

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #3

    Честит 9-ти май

    Поклон пред загиналите за едно по-добро бъдеще....нищо че в последствие всички бяха излъгани.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Честит 9-ти май

    Честит празник и от мен!

    Независимо как ще бъде наречен този ден - "Ден победы", "Ден на Европа" или "Ден на помирението", ако го нямаше светът не би бил същия.

    "Никой не е забравен и нищо не е забравено"

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #5

    Честит 9-ти май

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Поклон пред загиналите за едно по-добро бъдеще....нищо че в последствие всички бяха излъгани.



    <div align="right">Originally posted by skynet - 09/05/2005 : 10:45:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Поклон.

    Не искам да разпалвам политически флеймове, но те наистина са загинали за едно по-добро бъдеще. Защото ако не бяха победили, светът нямаше да е това което е и според мен щеше да е едно доста по-неприятно място.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #6

    Честит 9-ти май

    @FORI - няма място за спор. Уважението и почитта ми не са към този или онзи режим, а към редовите бойци които се биха и умираха за страната си, домовете си и семействата си, а в последствие за другите окупирани страни.



    и ако с нещо не съм съгласен, то е защо една такава тема акумулира по малко постинги от "Как да си купя и от къде VW Passat" например. no comment

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Честит 9-ти май

    Тук в офиса до мен има едни рускини и от сутринта бяха донесли шоколадови бонбони и шампанско, та празника го поляхме много прилично рано-рано.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Честит 9-ти май

    първо, не виждам причина да черпят само руснаците. 9-ти май е празник на победата над фашизма, а не ден на европа или каквато и да било друга словесна еквилибристика.



    второ, страхът да не бъде обвинен кара редовия човек да избягва заемането на гражданска позиция, колкото и безобидна да е. на всеки му е хубаво да празнува 1-ви май, който е класов празник ( разбирай точно политически ), а като стане въпрос за нещо малко по-неясно и исторически натоварено и веднага главата в пясъка...



    но времето си тече и откъдето и да го погледнем си е нормално всяко събитие да губи своята злободневност... може да е най-голямата трагедия в историята на човечеството, но след 10-20 години като не остане нито един жив свидетел всичко ще остане една абстракция в учебниците по история. и на мен дядо ми млад-млад е загинал във втората световна, може и някой от вас също да има член от семейството директно пострадал, но както казах по-горе, това съвсем скоро ще бъде забравено.. като всичко друго

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Честит 9-ти май

    За съжаление този празник е потънал в прах и хората масово изобщо не знаят за него. Което оправдавам донякъде, защото в развитите страни се почитат празниците, а тук сме толкова заети с изкарването на прехраната и ежедневието ни е толкова трудно, че едва ли датата 9-ти май събужда нещо у нас, освен ако не чуем нещо случайно по телвизия или радио. Ама ако беше почивен ден - 100% щеше да се знае[V]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #10

    Честит 9-ти май

    Макар и с малко закъснение (по уважителни причини - досега празнувахме в "Петър I" [:D]) - честит празник и от мен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Честит 24-ти май!
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 24-05-14, 18:39
  2. Честит 8.XII !
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-07, 20:13
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Честит ви..
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 10-05-03, 16:07
  5. Честит ви ...
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 14-02-03, 11:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе