Резултати от 1 до 3 от общо 3

Фирма за бизнес проучвания... къде и коя ?:)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #1

    Фирма за бизнес проучвания... къде и коя ?:)

    Става въпрос, че един приятел иска да наеме такава фирма, която да проучи дали ще има търсене за нещо определено ...
    Имам информация, че фирмите, които се занимават с това, са 2-3 и са в София - разните Галъп и т.н. не вършели работа, тъй като те се занимават с "Бай Пешо харесва повече Маргарита отколкото жена си Станка", а тук става дума за по-специфично нещо

    Човека е на ясно, че тези услуги се заплащат с огромни куфари, и е готов да ги даде, така че цената не е от значение.

    Порових в гуугъл, но не намерих нищо, само от няколко познати разбрах, че имало банки, които след показване на резултати от такова изследване давали по-лесно заеми "по" бизнеспан.

    Всякаква информация ще ми е от полза

    Моля, имената на цитираните фирми да не се считат за реклама

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #2

    Re: Фирма за бизнес проучвания... къде и коя ?:)

    @Pa3KaTaH - определено оставяш приятно впечатление с постовете си, но с този тук, изкърти почти цялата позлатка и опръска стените с екстременти ) Обикновенно хората с огромните куфари пари знаят какво правят и какво трябва да направят, отиват в съответните институции ( търговско-промишлени камари, банки, сдружения, министерства и т.н ) и си вършат работата...

    п.с. "огромните куфари" се използваха за основно платежно средство в началото и средата на 90-те години, понастоящем...в 21-век нещата са коренно различни

    //добавено - нищо лично Pa3KaTaH, просто обявата ти звучи рядко несериозна...мога цветно и образно, както обичам да се изразявам да ти обясня защо мисля така, но...нещо не ми се празнослови Задкулисните правила по отпускането на кредити по бизнес проекти няма да намериш в гугъл нито някой ще ти ги каже просто така...иначе слухове много...говори се че понеделник ще бъде слънчево, ама не знам да вярвам ли, не ли?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #3

    Re: Фирма за бизнес проучвания... къде и коя ?:)

    skynet, абсолютно съм изненадан от неадекватния ти пост, не знам с какво е провокиран ?
    Ако ти кажа, че точно 5 души са ми писали на ПМ информация, и очевидно са абсолютно на ясно ТОЧНО за какво става дума, и че буквално хора с "куфари с пари" ги ползват точно тези услуги...
    Прощавай ако съм те засегнал нещо, но абсолютно не си на ясно какво съм писал.. което си и личи от изброените от теб неща де...

    //edit
    skynet, просто написах, че по принцип банките дават по-лесно кредити, не че тук се търси това изследване за такова нещо.
    Благодаря на хората, оставили ми на ПМ информация за фирми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Професионални и бизнес дисплеи
    От hristoslav2 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 0
    Последно: 18-11-11, 14:52
  2. Готов бизнес план
    От kokyto във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 07-04-10, 09:24
  3. Софтуер за Бизнес процеси
    От moly във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-12-08, 13:19
  4. Бизнес симулатор
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 09-05-05, 14:37
  5. Бизнес План
    От ckk_7 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 25-12-04, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе