Резултати от 1 до 6 от общо 6

City express ли? !#@$%%*(&*)(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #1

    City express ли? !#@$%%*(&*)(

    Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на тази фирма за куриерски услуги. И ако ги е ползвал дали е имал няккави проблеми.

    На мен ми се случи следното:
    Сестра ми си праща компютър от софия да го продам тука. Решава да ползва услугите на City express. Вчера отивам да си взема пратката, след това се прибирам и викам да го отворя да го почистя защото ще го вземат днес и опа........паметта липсва ДДР333 256mb!!! Обаждам се на сестра ми паметта е била там когато го е пращала. Еми това е.......лощо че не мога нищо да докажа, няма опис или нещо такова на частите в РС-то при приемането му в София, единствено едно гневно писмо им написах да видим дали ще отговорят. Не ми е за паметта тя 30лв. струва /най-много/, но все пак трябва някакво отношение към клиентите да имат, не са малка фирма мисля че не им отива служителите им да се занимават с такива кокошкарски работи, но за съжаление това е положението и кактои и на тях им написах.....ако ще и зад Европа да ни приемат ние ще си останем същите цигани.

    Като взех РС-то пратих един плик до софия.....да видим дали ще пристигне всичко както трябва :knuppel2:.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: City express ли? !#@$%%*(&*)(

    компютърът не е ли бил опакован от сестра ти в софия?
    разпечатан ли е пристигнал?

    нещо хич не ми се връзва - никой куриер не приема неопакован от клиента пакет именно поради горната причина - че може някой да предяви претенции.

  4. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #3

    Re: City express ли? !#@$%%*(&*)(

    компютъра е бил опакован в кутия от друго РС и отгоре с тиксо залепен. Аз като го взимах беше запечатан с тиксо и отгоре имаше лепенка "ЧУПЛИВО!". Лошо че не обърнах внимание като го отварях дали тиксото е било разлепяно и пак слагано, но просто не съм очаквал че нещо ще липсва и за това не съм гледал.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re: City express ли? !#@$%%*(&*)(

    http://forum.setcom.bg/index.php/top...topicseen.html

    прочети последното ми мнение или предпоследното където описвам случката с куриера, явно си е практика при тия идиоти.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    50
    #5

    Re: City express ли? !#@$%%*(&*)(

    По неволя си ги ползваме на работа и досега за 2 години са загубили само 2 пратки (за които знаем) :knuppel2: . Разбира се има и няколко случая когато част от пратката ни се носи на друг техен клиент
    В последно време доста голямо текучество има при тях. На настоящите им куриери ние им казваме как да пишат товарителниците и това вече цял месец

  7. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #6

    Re: City express ли? !#@$%%*(&*)(

    Ето че писмото което пратих има резултат, за което много се радвам. И дано вземат необходимите мерки.


    Уважаеми г-н Славов,

    За съжаление неможем да Ви отговорим толкова бързо! Писмото което получихме от Вас на 28/03/06 беше препратено към Управителя и Мениджерите в съответните офиси. За да Ви дадем конкретен отговор трябва да се направи пълна вътрeшна проверка.



    Съжалявам за създеното Ви неудобство,

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвместимост между PCI Express x8 и PCI Express x16
    От MitkoS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-02-09, 14:34
  2. Vice City
    От The Insane във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 05-10-04, 04:05
  3. GTA:Vice City
    От skills във форум ИГРИ
    Отговори: 13
    Последно: 13-07-03, 16:44
  4. GTA III: Vice City
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 27-03-03, 12:30
  5. Sim City 4000
    От Black_Hacker във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-11-02, 13:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе