Резултати от 1 до 4 от общо 4

Чудно ми е...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #1

    Чудно ми е...

    Първо ми беше чудно в кой раздел да го публикувам,а отпосле се зачудих що за олигофренизъм,наглост и безочие трябват,за да се изгавриш по подобен начин с "първите си приятели",които ти предоставят задните си части за безвъзмездно ползване.От друга страна недоумявам за какви ни имат всъщност....
    Ако някой все още не е чул или видял....

    Хакери от всички страни - обединявайте се!

    Американски Интернет сайт, създаден от поддръжници на движението за защита на кравите (http://www.bovineunite.com/main.htm), се гаври с националния химн на България, научи Агенция “Фокус”.
    Интернет сайтът, номиниран за престижните награди за уеб-дизайн The Webby Awards, представлява каламбур в защита на правата на кравите, като “запознаването” с основната идея е акомпанирано от химна на република България, с мучащи крави за фон, които го изпълняват. Създател на този “шедьовър” е компанията Ейснер Интерактиве - Eisner Interactive.
    (допълнение от YVOX)
    Собственик на сайта е:
    Davis, William

    904 Hammond Court
    Bel Air, MD 21014
    US

    Domain Name: BOVINEUNITE.COM

    Administrative Contact , Technical Contact :
    Davis, William
    williamadavis42@hotmail.com
    904 Hammond Court
    Bel Air, MD 21014
    US
    Phone: 410-661-9118
    Желаещите да изразят мнението си приканваме на пратят мейл на посочения адрес, както и на организаторите на The Webby Awards на адрес jcollins@webbyawards.com"

    Източник: агенция "Фокус"

    Да живеят братята американци,нали така ?
    Аз ще се въздържа от коментар и официално ще обявя отказа си да споря с всякакви индивиди,подкрепящи българо-американската дружба /и особено американците/.
    Странното е обаче,че оригиналния линк,на който първоначално беше качено въпросното произведение,вече не се отваря,а вместо него се отваря Search page за не знам си какво.Дали не са се усетили нашите хора ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    Re: Чудно ми е...

    Взето от друг форум :

    Mr. Bazliancov,

    Thank you for bringing this to our attention. The Maryland Lottery did
    not know that the song used on the Bovine Unite website was the national
    anthem of Bulgaria. The music was chosen by our advertising agency,
    which found it on a website listing the song as "public domain". It was
    not our intention to offend you. We removed the music by 1:30pm
    yesterday as soon as we discovered that it was, in fact, the Bulgarian
    National Anthem.

    The Maryland Lottery Agency

  4. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #3

    Re: Чудно ми е...

    ми щото ядем 30 годишно кравешко бе

    затова ни бъзикат ония(западняци и хамериканци)...

    за тях това е нещо като "гавра с труп"...*




  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #4

    Re: Чудно ми е...

    Цитат Първоначално публикувано от MrMyr
    Да живеят братята американци,нали така ?
    Аз ще се въздържа от коментар и официално ще обявя отказа си да споря с всякакви индивиди,подкрепящи българо-американската дружба /и особено американците/.
    Странното е обаче,че оригиналния линк,на който първоначално беше качено въпросното произведение,вече не се отваря,а вместо него се отваря Search page за не знам си какво.Дали не са се усетили нашите хора ?
    Колко отдавна римляните са прозрели, че вечно приятелство няма, а има вечни интереси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе