Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

july morning

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #1

    july morning

    Как посрещнахте юлското утро??
    дайте малко снимков материал - да си припомним младините
    Аз си бях в леглото.......

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    Re: july morning

    Когато си лягах тъкмо беше започнало да присветлява, но за съжаление не съм на морето. Всичко мина без Uriah Heep и фестивали.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #3

    Re: july morning

    Цитат Първоначално публикувано от Wise

    - да си припомним младините
    Аз си бях в леглото.......
    Е,тя нашата вече си е така,ама още тупа сърце юнашко

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: july morning

    Бдях над болните си деца !
    в 04.30 си намигнахме с идващото слънце - когато тръгнах с едното дете към спешния кабинет !

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: july morning

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Бдях над болните си деца !
    в 04.30 си намигнахме с идващото слънце - когато тръгнах с едното дете към спешния кабинет !*


    Ето един достоен човек посрещнал джулаята !Аз като един истински пенсионер реших да спя и пропуснах купона за поредна година

    П.С. Насе ,надявам се ,хлапетата са вече ОК ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Re: july morning

    Истината е, че българинът е забравил да се забавлява - чисто и от сърце...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    130
    #7

    Re: july morning

    Бяхме там - на плажа! Иамаше хора да се къпят но нямам снимки, не си носих фотоапарата на диското за да не стане нещо

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #8

    Re: july morning

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Бдях над болните си деца !
    в 04.30 си намигнахме с идващото слънце - когато тръгнах с едното дете към спешния кабинет !
    Бързо оздравяване! И догодина на плажа!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re: july morning

    Благодаря на всички - много интересен July изкарах-
    Децата се бяха обезводнили , и ми изкараха ангелите , но вече всичко е ок!
    Догодина ще минавам с баба Омега и ще Ви събирам - къде в багажника , къде на капака- от мен няма да се отървете ! ! !

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #10

    Re: july morning

    Посрещнах morning-а както всеки друг morning. Не виждам какво му е по-особеното на 1 Юли в сравнение с който и да било друг ден.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #11

    Re: july morning

    Ами по принцип се събрахме компанията с идеята да посрещнем утрото......... но изкарахме само до 4 часа. Или сме остарели или биричката с цаца и картофки ни е била в повече.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #12

    Re: july morning

    July morning.......Аз съм от Варна -> как да го пропусне човек. Само, че сега не ми е кеф,че съм ходил, а даже обратното. Нямаше толкова много хора, колкото очаквах, но това даже е добре. Проблема: почти всяка група реши да си запали огън(включително и ние). 15-20 мин след това пристига едно БМВ, слизат три мутри(типични набити и дебели малоумници с черни тениски с надпис "Security") и идват:"Нали ви казахме да не се пали огън тука, на кой искате да строшим главата сега, а?" - не мога да докарам техния тон чрез писане. И така обиколиха всички->всичко се загаси за 1-2минути. След час две групички решават, че всичко е минало и си палят огън пак. И.....идват пак тъпаците, заедно с едно момиче(жена), която както се разбра е взела плажа под наем. Слизат и този път не беше грозно говорене, а БОЙ - юмруци, боксове, глави, ритници - пълен репертоар. Като сред потърпевшите имаше и момичета - всички на не повече от 18-19 години, даже по-скоро към 16-17. И така две съседни групи отнесога як бой, ние се разминахме само с предупреждението от първия път. Запалиха си БМВ-то и продължиха напред, явно да си доизпълнят мисията. След по-малко и минута по крайбрежната мина патрулка, после се върна - нищо за тях не беше станало....След малко мина линейка - не знам къде е отивала - само мога да предполагам. Сутринта към 6, когато си тръгвахме, защото Слънчо така и не изгря, БМВ-то дойде - един от тях и шефката говореха с полицаи от патрулка....Ние бяхме на втора буна. Явно района на мутрягите е бил оттам към 3та буна, защото натам отпрашиха после. За информация на тези, които не са от Варна -> втора буна е в града, а не някъде забутана на майната си, че да е "по-разбираемо" да се случват подобни мутренски саморазправии.

    И да пиша, и да не пиша, истината е една, колкото и тъжна да е - по-големи и по-силни от тези ГОВЕДА НЯМА.

    П.С. Towa го пиша не за друго, а за да се разчуе случката!!! Преди две седмици бяха спецполицаите в дискотеките(там не съм бил), сега това...

  16. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #13

    Re: july morning

    Ужас.......
    А нямате ли поне някакви снимки - едва ли сте нямали мобилни с камера.........
    Така звучи малко нереално (аз съм от провинцията - тук бият по друг начин.....)
    Би могло да се вземе отношение тук на такова действие... Ако е вярно това...

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #14

    Re: july morning

    Wise, така е наистина, и на мен да ми го разправя някой ще сметна, че си измисля или поне украсява. Аз го видях с очите си, слава богу, не на собствения си гръб.
    Пък за снимките - дам, имаше мобилни с камера, даже и цифров имахме, но аз примерно не се сетих да снимаме, може и някой да се е сетил, но да се е отказал, че ако го види някой от батковците .......
    По-скоро за звънкане в полицията ни мина през ума, но както после се оказа, е щяло да бъде безмислено.

  18. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #15

    Re: july morning

    Тази година пропуснах,защото на другия ден имах доста работа,макар че групата пак ме кани. Имам хубави снимки от лани и мисля да ги постна, ама не мога да ги намеря :brickwall:

    // И понеже като ги намерих възникна въпроса къде да ги кача,реших че такава снимка става и за аватар,особено за варналия . Поне за през юли

    Снимката е от 01.07.2005, хижа Черноморец край Варна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. july morning
    От tali във форум Коментирай новина
    Отговори: 21
    Последно: 03-07-09, 21:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе