Резултати от 1 до 10 от общо 10

Наемане на багер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #1

    Наемане на багер

    Някой знае ли дали багер може да се наеме за определена работа?
    На всякъде където попитах казват за 8 часа и някакви суми които не са ми по джоба.
    Имам повреда в водопровода. Явно се е спукала някаква тръба. Става въпрос за нещо от рода на 6м Х 50-60см Х ширината на кофата.

    ПП. Става въпрос за София

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Re: Наемане на багер

    Цените наистина са страхотни, щом става дума за дребна работа. Ще ти излезе по-евтино ако хванеш някой багер от улицата и се уговориш да дойде при теб след приключване на обекта, където е пратен, нещо като "на черно". Другият вариант е да намериш обява на братя роми - изкопчии. Във Варна тарифата им е 4лв/м за 30см ширина и 60см дълбочина, а работят като багерчета.

  4. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #3

    Отговор: Наемане на багер

    Даа, дааа, стара е...

    Сещам се, преди няколко години нашата улица в лозята ще прекарваме вода, ама всеки трябва да копне до неговото си лозе и навътре. Гледам, комшията вече намерил малка бригадка от ръчните багери и тъкмо започват. Крещя му аз, дали ги дава да поработят и при мене, а той ми прави знак с ръка да се срещнем малко по-нататък:
    - Спазарил съм се за хикс лева на метър (линеен), да не им дадеш повече, ей! После ти ще го довършваш тоя ров!
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 08-07-15 в 00:59.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: Наемане на багер

    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    Някой знае ли дали багер може да се наеме за определена работа?
    На всякъде където попитах казват за 8 часа и някакви суми които не са ми по джоба.
    Имам повреда в водопровода. Явно се е спукала някаква тръба. Става въпрос за нещо от рода на 6м Х 50-60см Х ширината на кофата.

    ПП. Става въпрос за София
    Багер навсякъде се наема за определена работа и цената се определя в зависимост от времето което е било необходимо. Машиносмяната е примерно 300лв., което е 8ч. работа. Ако е работил 2ч. , това ще ти струва 75лв.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #5

    Отговор: Наемане на багер

    багер за 75 лв забрави да намериш ,хората искат поне 3-4 часа да го наемаш инак не идва той само пътя му е 50 лв примерно ..

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: Наемане на багер

    А бе то и аз искам да проектирам само небостъргачи, но реалността е друга. Та и с багерите - единия като не иска, друг ще иска.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Отговор: Наемане на багер

    рядко ще намери багер за под половин машино-смяна.

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Отговор: Наемане на багер

    И аз не вярвам някой да се навие да ми прекопае асмите за половин машино-час
    Но ако намерите случано - свиркайте!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    162
    #9

    Отговор: Наемане на багер

    Специално за Варна ,всички фирми с тежка техника са се събрали и са унифицирали цените-320 лв за комбиниран багер на машиносмяна! Ако искаш!

  12. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #10

    Отговор: Наемане на багер

    Цената не е лоша, стига багеристът да е сравнително печен и да можете да организирате работата на обекта добре, за да може образно казано да изхарчите тези 300 лева. Ако ще висят да пушат цигари и да се мотаят из обекта и 10 лева са много.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе