http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=27710 Коментарите са излишни.
http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=27710 Коментарите са излишни.
Фонтанче :-)
А ...иначе...доста сконфузна ситуация. Кой знае кой пак ще изкарат виновен.
Виновния е някой който получава заплата от нашите данъци, ремонта също ние ще го платим, а вината сигурно ще се размие. Иначе ми казаха, че бил магистрален водопровод който....... го нямало в кадастара, а моето мнение е, че може и да го е имало, но някой не е видял. Иначе мястото е добро, обикновено в Шератон не отсядат тези дето пишат по форумитеПървоначално публикувано от DarkRose
Може и наистина да го е нямало. Говереше се, че кадастъра на централна София от преди 9.IX.1944 е изчезнал още тогава. Докато мине метрото до стадион "Юнак" може да има и други изненади.
Най-вероятно наистина го е нямало. Положението с кадастъра, особено подземния, е меко казано... доста наакана работа. И ако в София все пак го има, на много места такъв просто не съществува и се работи на принципа "бай Стоян навремето беше техник като прекарваха канала, питайте него"... да, ама бай Стоян вече е къде 85 и какво помни... Божа работа.
И само можем да гадаем къде отидоха парите от заема към Световната банка, предназначен за оправяне на бакиите с кадастъра.
Много си прав! Техниците, които по-принцип трябва да следят и да казват "тука има кабел или тръбопровод" обикновено пият кафета отсреща или викат "абе тука някъде беше ". По подобен начин ВиК бяха скъсали оптичния кабел на БТК и 3 дни нямахме нет. Няма да споменавам по трагичните и фрапиращи случаи.Първоначално публикувано от Slero
Нещо не схващамПървоначално публикувано от Lupus
, като гледам снимките ми мяса на много магистрален водопровод
, абе тва до всяка голяма сграда отделни магистрални водопроводи ходят? Толкова много ли са, че в новия кадастар тук-таме някой да са пропуснали? Те водопроводи направо на уаeрлес ми заприличват
![]()
Готино! Вече София е една от малкото, ако не и единствената столица, която може да се похвали с ПОДВОДНО КАЗИНО!
![]()
ей, пуста завист: варна имала акваполис, софия трябвало да я догони
кога ли ще пускат джетовете и бананите?
Дано да е по-скоро, че лятото направо ще изпукаме от жегите тука.
И после пак сме недоволни - не се били грижили управниците за нас, не е вярно! ;-))))))))))