Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Пушим евтино от 20 февруари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    122
    #16

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Цитат Първоначално публикувано от nocToRHHo 3JIo
    Но съм далеч от мисълта да убеждавам някого. Да ви показвам, че идеята за отслабване с цигари е абсурдна простотия е спор, който рано или късно ще ме докара до спор защо пушачите трябва да откажат цигарите.
    Чувствам се остро безсилен да спечела такава битка.
    Сладур! Верно си много готин...
    Кой по дяволите е твърдял тук, че тютюнопушенето е метод за отслабване, че да показваш каквото и да било????
    Въобще ти опитваш ли се да разсъждаваш над чуждите постове, или въртиш латерната, за да ни демонстрираш колко си ерудиран???

    P.S. Не исках думите ми да звучат остро и не го приемай като нападка. Но наистина помисли върху поста ми.
    Със здраве!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #17

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Надебелях и каките не ме харесват.......Заради цигарите ще да е
    Зар'ди форума ше да е.. Заседнал начин на живот водиш.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #18

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Сладур! Верно си много готин...
    Кой по дяволите е твърдял тук, че тютюнопушенето е метод за отслабване, че да показваш каквото и да било????
    Въобще ти опитваш ли се да разсъждаваш над чуждите постове, или въртиш латерната, за да ни демонстрираш колко си ерудиран???

    P.S. Не исках думите ми да звучат остро и не го приемай като нападка. Но наистина помисли върху поста ми.
    Със здраве!!
    Готин съм, верно си е И не пуша....
    Постът ми е дъвкане на емфие в свободното време. Обяснявам не тютюнопушенето като форма на фитнес, а връзката пушене - метаболизъм - килограми, засегната от много хора тук. Това съм правил, включително и в едно от изреченията, което ти си захапал.
    Обаче мисля да се спасявам докато е време, иначе така започнатата дискусия ще се взриви като буре с барут от недопушена цигара
    Благодаря за вниманието и ако постовете ми пречат на добрия тон, моля да бъдат изтрити.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #19

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Цитат Първоначално публикувано от DarkRose
    Иска ми се все повече хора да купуват от вносните цигари (за пример Pall Mall - 23,5 лв. за стек 10 бр, или Viceroy 18,8 лв. за стек) и тогава да видим като не могат да си продадат Victory-то какво ще правят... и какви обяснения ще има.
    Аз пък не искам....
    Защото вносни не е точната дума. Евтините цигари са румънски, а аз не искам да пълня гушата на съседите, точно на тези съседи.
    Е, не искам и да давам повече пари за не по-качествени български цигари.
    Затова - от пазара - Вайсрой и Бонд за 1.5лв... когато пуша цигари, а не лула или пури.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #20

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Интересно ми е колко ли ще паднат цените...имайки предвид че основната цена се формира от акциза. Поредната показна простотия. Поне да почнат да внасят читави тютюни за лула...

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #21

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Подочух, че Марлборо паднали на 3,10лв с бандерол, което за умерен пушач като мен е повече от перфектно. Айде хак да им е на нашите кожодери. "Продажбите на "Виктори" не са спаднали" - хайде бе!!

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #22

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Пушим евтино от 20 февруари

    25.01.2007 г., Dnes.BG


    Линк: http://dnes.bg/article.php?id=32269
    много сте зле непушачите...

    повече от месец(значи от пети-шести 01.2007 г) на пазара има :

    VICEROY - 2.00 лв
    PA11 MA11 - 2.50 лв

    очакваме Marlboro по 2.60 лв - колкото скапаното Victory


  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #23

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Никога вече "VICTORY"! Адски тежки ми идват в последно време!
    С "MURATTI Slim" направо се преродих... ако случайно в близост няма такива, алтернативата ми е "MM Slim".


  11. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #24

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    IvO™ незнам колко е вярно , обаче някаде съм чувал , че Muratti , са към Filip Moris , я тяхния тютюн бил супер некачествен , и много хора предимно от Америка ги съдили за заболявания.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #25

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Цитат Първоначално публикувано от Perk0
    IvO™ незнам колко е вярно , обаче някаде съм чувал , че Muratti , са към Filip Moris , я тяхния тютюн бил супер некачествен , и много хора предимно от Америка ги съдили за заболявания.
    То от кой тютюн няма заболявания?

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #26

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Е да де прав си , но смисал , че самия тютюн бил с много лошо качество. Както съм виждал тука , кутия бяло виктори и горе на филтъра пише "мелник"

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #27

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Мен ако питаш - всички цигари са едни и същи *****, но какво да я правиш - страст!

    Купувам си "MURATTI Slim" без бандерол, от безмитната зона, с надписи на английски, нищо че на някои кутии пише - в превод - "Ако искате да се откажете от тютюнопушенето, позвънете на тел. 02 / xxxxxxx".


  16. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #28

    Re: Пушим евтино от 20 февруари

    Хахах , дам така е , и аз пуша яко бяло виктори въпреки всичко което съм видял за тях

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 290
    Последно: 12-12-23, 17:03
  2. Отговори: 0
    Последно: 13-02-13, 17:32
  3. Отговори: 0
    Последно: 31-01-11, 08:13
  4. БТК сваля цените на разговорите от февруари
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 16-12-06, 20:17
  5. 14 ФЕВРУАРИ
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 17-02-04, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе