Резултати от 1 до 9 от общо 9

НАРГИЛЕ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #1

    НАРГИЛЕ

    Преди няколко дни си закупих наргиле , заедно с ароматни тютюни , станиолчета , въглени и всичко необходимо.
    Много е приятно вечер след работа да запалиш наргилето и да отпуснеш малко .
    Има един проблем обаче въглените , които купих са леко влажни и гирят много малко .
    Знаели някои магазин от кадето да си купя качествени въглени ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #2

    Re: НАРГИЛЕ

    На женския пазар има цели 3 магазина...там избора е доста голям...просто гепиш тия на средна цена и си бомба иначе остави въглените на терасата за един ден и си бомба

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #3

    Re: НАРГИЛЕ

    може да пробваш леко сушене в микровълновата.

    обаче,

    най-добре е първо да се пробва с ниски ватове - примерно режим "размразяване" ...

    защото въглерода има много висок афинитет към кислорода ... и може да се "доувъгли" за секунди просто ..


  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    67
    #4

    Re: НАРГИЛЕ

    Начи , продават няколко вида въглени. Общо взето - за запалка , и за котлон. Тия за запалка, се палят лесно със обикновенна запалка за цигари, ама според мен, не са много хубави, и свършват бързо. За едно наргиле ,поне два-три трябва да изхарчиш, пък и самите въглени пускат един гаден дим. Взимай си от тия дето са за котлон. В магазините продват и котлончета, газови, за въглени специално. Аз си ги паля на готварската печка . Има едни, плоски,те горят яко. Тия дето ползвам аз, имат картинка, глава на орел на опаковката,не са лоши.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    11
    #5

    Re: НАРГИЛЕ

    Здравйте! Видях тема за наргиле и сметнах за уместно да не пускам друга тема за моя въпрос.
    Имам едно въртящо се наргиле от Ирак много му се радвах , но за нещастие маркуча нещо се прегънал и се прецака и на пук ми се счупи и чашката и ми е интересно дали от женския пазар мога да си намеря части и да го пусна пак в действие ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    52
    #6

    Re: НАРГИЛЕ

    На женския има всичко необходимо .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    67
    #7

    Re: НАРГИЛЕ

    Ако маркуча е някакъв по обикновен, има ги по 7 лв. Аз си го направих сам.И чашки има, виж там, дали ти е "женска" или "мъжка"

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    9
    #8

    Re: НАРГИЛЕ

    Каква е разликата между женско и мъжко наргиле???

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    67
    #9

    Re: НАРГИЛЕ

    Може да съм се изразил неправилно. Няма женско или мъжко наргиле, разликата е в начина на поставяне на чашката за тютюна върху самото наргиле. Представи си все едно, "женски" и "мъжки" накрайник. В единия вариант, чашката е тип "женски" накрайник , а наргилето "мъжки". Другият вариант е на обратно. Като отидеш на място да си купуваш,ще го видиш по ясно, ако пак съм се изразил неясно . Все едно "мъжки" чинч, "женски' чинч .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Сушилня - КОНДЕНЗАЦИОНЕН тип
    От 4i4i във форум Бяла техника
    Отговори: 25
    Последно: 14-04-15, 13:25
  2. ПРОДАВАМ КОЛОНИ JAMO E-370 140-200 W 8 ома
    От alexnedev във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-10, 17:48
  3. Отговори: 0
    Последно: 11-01-10, 23:16
  4. ЗА ТРИЕНЕ
    От g0g0 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 06-12-09, 05:57
  5. НОВ ПРОЦЕСОР ОТ INTEL - 4 ЯДРЕН !!! QUAD CORE
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 14
    Последно: 14-09-06, 12:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе