Резултати от 1 до 14 от общо 14

Сбогом, Дари!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #1

    Сбогом, Дари!



    Колкото и да е тежко, трябва да ви съобщим горчивата истина. Дари си отиде. Днес следобед, в болницата в Израел...

    Искрено съчувстваме на Дора, Росен и Лора и споделяме огромната им мъка . Дано малкото ни съкровище вече е там, където няма болка, страдание и мъка!

    В такива моменти няма думи, които да предадат дори отчасти, чувствата, които дълбаят душите ни. Но никой от нас не се съмнява, че всичките ни усилия не са отишли на вятъра, че стореното не е било напразно и че цялата ни любов - включително и на всички вас - е достигала до Даринка и е топлила мъничкото й сърчице...

    Тази вечер мъката ни е огромна и очите ни са изпълнени със сълзи. И няма начин как да е иначе. Със сигурност болката няма да си тръгне лесно и бързо, но сме длъжни да вярваме, че има смисъл да продължим напред. Заради всички други деца, на които все още можем да помогнем. И заради самите себе си...

    Сбогом, Дари!

    Ти ни дари с усмивката си - завинаги.

    Съболезнования

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Сбогом, Дари!

    ако си познавал семейството разбирам емоциите ти. но колкото и цинично да звучи - "това е животът". дори и в 21 век има болести, които са нелечими. има и такива, чието лечение струва много пари, и които несъмнено пораждат въпроса "а ако бяхме дали тези 600 000 за спасяването на 10 други болни нямаше ли да е по-добре?". трудни въпроси, трудни отговори...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #3

    Re: Сбогом, Дари!

    Изпитвам огромно уважение и респект към болката и трагедията на близките на детенцето, но това ми прозвуча като некролог в пресата. Всеки ден умират десетки хора в България, част от които дечица.
    За съжаление.... :-(

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Сбогом, Дари!

    Прочетох и аз за детето сутринта....лека му пръст.

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: Сбогом, Дари!

    Не мисля изобщо че тук има място за подобна тема. Кофти е, че едно дете си отива, жалко е, че мизерната ни държава не предлага свястно лечение за всички болести. Какво обаче можем да направим?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #6

    Re: Сбогом, Дари!

    имаше нещо за жертвите, статистиката и познатите


  8.  
     
  9. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #7

    Re: Сбогом, Дари!

    Темата е само да си спомним и да знаем, че всеки ден умират хора, но някой без дори
    да са усетили и 10% от живота си, което е доста гадно. Аз имах рак и 3 години съм в
    едно състояние в от което все още не мога да изляза, дали ще съм жив утре?

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: Сбогом, Дари!

    Гледам си с цигарка...помисли.Пожелавам ти оздравяване.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    25
    #9

    Re: Сбогом, Дари!

    Мир на праха и! Много жалко, че се случват такива лоши неща. Искрени съболезновамия на близките.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #10

    Re: Сбогом, Дари!

    Всекидневно се случват такива неща, както се спомена и по-горе. Всекидневно хиляди чиновници харчат в пъти повече пари за какви ли не идиотщини. Всекидневно от Здравната каса се дават стотици пъти в повече пари за какво ли не.
    Днес е Дарина утре е някой друг. А какво става когато е нашето/вашето дете, а нямате силите и връзките да впрегнете медийте?
    Не е ли правилната посока да се насочат усилията не към сърцераздирателни реклами за хиляди левове, а към това да се промени закона, така че всяко нуждаещо се дете да има право на лечение, и държавата да му го осигури?
    Кога е за Българската Коледа, под патронажа на другаря Параванов - може, кога да се реши въпроса кардинално - не може.

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    Re: Сбогом, Дари!

    Колкото и "много прост" да е BlackAdder съм напълно съгласен с него.
    Тъжно е, че си отиват дечица, радостно е, че имаме сили и желание да събираме парици, колкото и да са недостатъчни, в желанието си да помогнем, но НАЙ-ГРОЗНОТО е такива нещастия да се използват за политически цели.

    В такива случаи, като видя някоя гадна, крадлива, непочтена, тлъста, червено-синьо-жълто- лилаво-кафява физиономия със заучено тъжно изражение да "ходатайства" по телевизора за някое болно дете чак ми се повдига.
    И пет минути след това отива в "Радисон" да разделят 4 на 3 с "политическо-икономически" партньори.
    Гадно е.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Re: Сбогом, Дари!

    Много тъжно
    Съчуствам в пълна степен на роднините на детенцето.

    Законът не може да бъде променен така че, всяко нуждаещо се дете да получава необходимите държавни пари. Това е утопия за която и да е страна, камо ли за бедна държава като България.
    Оправдавам който и да е начин за събиране на пари за скъпо лечение на тежкоболни, особено деца. Независимо дали някой изкарва дивиденти от него, важното е, че все пак помага.

  16. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #13

    Re: Сбогом, Дари!

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Гледам си с цигарка...помисли.Пожелавам ти оздравяване.
    Стара снимка. стара...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re: Сбогом, Дари!

    Много ме заболя от това .
    Жалко , това дете не трябваше да свърши така - да умре под скалпел!
    Мир на прахът и . "Остана само нейната усмивка ............ - да я помним дълго след това!"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 09-09-13, 03:35
  2. Сбогом и благодаря за рибките
    От Ghost във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-07, 17:02
  3. Баварската полиция ни дари компютри!?!
    От Black Adder във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 22-06-06, 23:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе