Резултати от 1 до 10 от общо 10

Трипъл плей ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Трипъл плей ???

    Някой има ли представа що е това чудо трипълплей  . Много привлекателно звучи , за да е истина. На интернета няма думички от сорта на "от" или "до" еди какъва си скорост. Реално погледнато аз в момента за около 12к международен и към 512к български нет (който зависи естествено от това колко маймуни сме на клона) плащам 22 лв. за кабелна 20 лв. за телефон мин.15 = 57 лв. общо. Тия предлагат всичко това за 40.
    Все пак някъде трябва да има някакво "дръвце". Та акон някой го е гризнал вече  , нека сподели вкуса.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: Трипъл плей ???

    Където има кабелна,интернет няма.Гледай ги тия Евроком с какви скорости се излагат,256 кб/сек за 22.40 лв:
    http://www.ekk.bg/mod_lan_userplans.html
    Понеже кабелната ми е на въпросната фирма и въпреки че мрежата е подземна напоследък много често се налага да звъня че нямам тв.На иначе рекламирания им телефон никой не вдига или го прави от 10-ия път.Без кабелна издържам ама без нет им отрязах кабелите вече на няколко "доставчика".Веднъж даже се обадиха еврокомци и някакъв с мазен глас искаше да ме вербува да се вържа на техния интернет "защото така ми било по-изгодно".Спомена и скоростите....в килобити естествено за да изглеждат по-големи.Веднага му обясних че с такива скорости съм теглил преди три години и че телефона им никога не го вдигат от първия път и по тия причини даже безплатно да ми дават интернет не го искам.Много хора им се връзват на глупостите.

  4. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #3

    Re: Трипъл плей ???

    Не е зле - телефонът излиза доста по-евтино от БТК. Нет-а не е много хубав, но е сравнителн опостоянен. КАбелната е прилична. Родителите ми ползват от години - доволни са. Брат ми е на 18 и не се оплаква от нета.

  5. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #4

    Re: Трипъл плей ???

    Дръвцето е такова,че докато си индивидуален клиент-отделно кабелна,отделно нет,отделно телефон си мил на съответните доставчици и всеки за да те запази за себе си реагира повече или по-малко,когато имаш проблем.А когато си му в ръцете изцяло и няма,къде да идеш,тогава телефона на съпорта може изобщо да не отговори,защото си вързан със 12 или 24 мес.договор без право на прекъсване.Или ако искаш да се "отвържеш"-плащаш неустойка,разправии,нерви.
    Моето лично мнение е всичко отделно\нищо,че е по-скъпо\,отколкото всичко на 1 и постоянно проблеми.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,622
    #5

    Re: Трипъл плей ???

    Стана ми интересно и влязох в страницата им. Та предлагат вече двойно по-високи скорости. За София 2 мегабита за страната 1 мегабит. Не знам кой ще им се върже на офертата. Телефонията им май e VOIP с произтичащите от това заглъхвания и тем подобни влошаващи комуникацията с другите екстри. Лично за мен не е добър вариант.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #6

    Re: Трипъл плей ???

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    ... Телефонията им май e VOIP с произтичащите от това заглъхвания и тем подобни влошаващи комуникацията с другите екстри. Лично за мен не е добър вариант.
    Ползвам го от почти две години. Само че на Кейбълтел. В това отношение няма никакъв проблем. Качеството на телефонията е съизмеримо с това на БТК. Нещо, което много ме изненадва по принцип. Но е факт.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,622
    #7

    Re: Трипъл плей ???

    Цитат Първоначално публикувано от pimpirlit
    Ползвам го от почти две години. Само че на Кейбълтел. В това отношение няма никакъв проблем. Качеството на телефонията е съизмеримо с това на БТК. Нещо, което много ме изненадва по принцип. Но е факт.
    Ти си щастливец , в офиса сме към Спектър нет и имаме VOIP Gateway ......и е голяма трагедия.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #8

    Re: Трипъл плей ???

    Затова казах, че съм изненадан. В предишния офис пробвахме какво ли не. И Спектър, Некском, Орбител... Трагедия! Само VoIP на БТК беше читав. Може би защото реално беше само от офиса до техния гейт.

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #9

    Re: Трипъл плей ???

    Ееее лесно ви е на вас. Ми аз в това село Горна баня какво да кажа. Там ние ухажваме доставчика (ако го има въобще ) Имахме само един доставчик , сега се появи втори , който от около година "стига" да мен и от около година ме уведомява кога ще стигне. Стълбовете ни приличат на магистрала за Спайдърмен , поне 10 кабела минават м/у тях. Сегашния доставчик е "горе-долу" читав с два "малки" проблема. Времето и трафика. Иначе казано , при буря задължително гори някъде суич а от петък вечерта до неделя вечерта е страшно със скоростите. Падат наполовина , а някой път и на четвъртина.
    Кво да се прави , ще чакаме по-добри времена

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    Re: Трипъл плей ???

    Три в едното на кейбълтел не е лоша оферта. Имам разни приятели дето ползват тази услуга и до сега не съм ги чул да псуват особено много. По личнии впечатления - нета е като през кабелна телевизя, с малко по-голяма латенция, телефонията работи като хората, телевизията... ами телевизия като телевизия. При положение че стационарен телефон не ми трябва, телевизия гледа само половинката, а към нета съм претенциозен не бих се вързал на такава оферта. Ама това си е лично мое мнение де.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Каква е ролята на мултимедийните плейъри
    От taboo във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 22-08-11, 19:23
  2. Търся дисплеи за телевизор SAMSUNG XL 2370HD
    От методи във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 12-05-11, 20:56
  3. проблем с Видео плеър за кола
    От li4ko72 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 17-03-10, 21:42
  4. Въпрос към профитата за слънчев панел с п.
    От marian1 във форум Други начини за отопление
    Отговори: 3
    Последно: 02-03-10, 22:03
  5. Отговори: 3
    Последно: 06-01-07, 15:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе