Резултати от 1 до 13 от общо 13

ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #1

    ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    някой може ли да ми каже такива магазини , които да продават по тънко на промоциики и т.н. , не че в гугъл няма , ама който е ходил и е купувал , ще може да каже по добре

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Насочи се към pricegrabber.com щом търсиш ниски цени и се ориентирай по рейтингите на отделните търговци. Лично аз съм купувал от butterflyphoto.com един фотоапарат, както и от compaq.com компютър.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #3

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    търся само магазини обаче , тъй като ми трябва и гаранция

  5. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #4

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    www.newegg.com
    Аз пазарувам от там и до сега не съм имал никакви проблеми, а и отзивите за гаранционната им политика са доста добри.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #5

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    самоче там не пазаруваш ли от отделни личности , а не от магазини ?

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Цитат Първоначално публикувано от eror
    търся само магазини обаче , тъй като ми трябва и гаранция
    Аз да не би да те изпратих на женския пазар? Поне (ако не те затруднява много разбира се и не разхищава така ценното ти време) отвори сайтовете и виж за какво става дума.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #7

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    Аз да не би да те изпратих на женския пазар? Поне (ако не те затруднява много разбира се и не разхищава така ценното ти време) отвори сайтовете и виж за какво става дума.
    Точно.
    И двамата сме ти посочили online магазини, пък и нали ти писах, че са доста стриктни със спазването на гаранцията и досега не съм чул за оплакали се- даже напротив- @bobyTT расказваше как преди време му изгоряло някакво видео и тъй като го нямали в наличност му предожили да си избере друго на цената на която е купил старото, а нали се сещаш след няколко месеца какво си е вземал за същите пари. Може и да не е винаги така, но този пример е доста красноречив за отношението на фирмата към клиентите си.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #8

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    ем незнам, ама ми се стори , че на места имаше някакви оферти на лаптопчета по 200 300 $ и пише 7 използвани 1 нов , някакви такива , та затова се зачудих
    е сега остава и да ме светнете кой и как може да ми ги достави до България

  11. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #9

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Цитат Първоначално публикувано от eror
    ем незнам, ама ми се стори , че на места имаше някакви оферти на лаптопчета по 200 300 $ и пише 7 използвани 1 нов , някакви такива , та затова се зачудих
    е сега остава и да ме светнете кой и как може да ми ги достави до България
    Аз си мислех че живееш някъде там- USA, Canada
    http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=114375
    Виж в пост N 10 какво съм писал по въпроса.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #10

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    1. www.newegg.com за 5 години съм купил неща за около 30К никога не съм имал проблеми изключително доволен.

    2. www.zipzoomfly.com същият период от време никакви проблеми значително по-малка сума.

    3. www.ewiz.com

    4. www.mwave.com


    магазини 3 & 4 също проверени и доволен на 100%

    един единствен път гризнах дръвцето купувайки колони от непроверен магазин преди може би 6 години. От тогава проверявам всичко изключително внимателно и не съм се опарил отново.

    Съвета ми е в резултат на опит натрупан от почти непрекъснато пазаруване от онлайн магазини. Не е задължително да го следваш , но определено ще ти спести неприятности.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #11

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Цитат Първоначално публикувано от BobyTT
    1. www.newegg.com за 5 години съм купил неща за около 30К никога не съм имал проблеми изключително доволен.

    2. www.zipzoomfly.com същият период от време никакви проблеми значително по-малка сума.

    3. www.ewiz.com

    4. www.mwave.com


    магазини 3 & 4 също проверени и доволен на 100%

    един единствен път гризнах дръвцето купувайки колони от непроверен магазин преди може би 6 години. От тогава проверявам всичко изключително внимателно и не съм се опарил отново.

    Съвета ми е в резултат на опит натрупан от почти непрекъснато пазаруване от онлайн магазини. Не е задължително да го следваш , но определено ще ти спести неприятности.
    А доставките ти до БГ ли бяха или си се намирал извън страната?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #12

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Като гледам сайта му на BobyTT - едва ли се намира в България.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    45
    #13

    Re: ONLINE IT SHOPS IN AMERICA

    Цитат Първоначално публикувано от eror
    някой може ли да ми каже такива магазини , които да продават по тънко на промоциики и т.н. , не че в гугъл няма , ама който е ходил и е купувал , ще може да каже по добре
    аз бих уточнил въпроса: такива магазини, от които сте пазарили и сте си получавали стоката в България по куриер DHL, UPS i drugi (което значи, че всичко е минавало през БГ Митница и е плащано мито, ДДС)

    PS. някой ползвал ли е : http://www.usabox.com/ http://www.usglobalmail.com/ или подобни "Mail forwarding" услуги?

    PS2: оня ден в Америка беше "Black Friday" http://bfads.net/ - искренно им завиждах за възможността да си пазаруват на половин цена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. online tv
    От taipan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-09, 16:00
  2. VOICE OF AMERICA
    От tannoy във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-08, 04:22
  3. Mu Online
    От p3ps1 във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 27-01-06, 16:39
  4. Проблем с America Online - филтрира ми пощата
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-06-05, 21:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе