Резултати от 1 до 8 от общо 8

НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    Искам да кажа, че зрителския вот които обявиха по време на завършването на survivor e НЕРЕАЛЕН!!!
    Пуснах СМС по-време на лайфа, 5 минути преди да пуснат 3-те последни минути... преди малко в 22:20 ми пристига СМС в които пише ВРЕМЕТО ЗА ГЛАСУВАНЕ изтече.... (Имам всичко документирано(записано) в телефона...) Също така предполагам, че не става въпрос само за моя СМС, предполагам, че същото се е случило поне с няколко стотин(а може би хиляди) СМС-а което прави представения зрителски вот НЕРЕАЛЕН!!!
    Освен това щом като "времето за гласуване е ИЗТЕКЛО 10 МИНУТИ ПРЕДИ ФИНАЛНИТЕ 3 МИНУТИ" аз искам да ми се възстанови сумата за СМС-са които УЖ НЕ МИ Е ОТЧЕТЕН!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #2

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    ЧЕСТИТО...
    Моля, не се бутайте! Студена вода ще има за всички гласували.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    В интерес на истината и на мен ми се струва нереален. От 2 седмици се знаеше кои двама отиват на финала и кой го печели, така че трябваше да компенсират Светла по някакъв начин...

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    Аз пък се изненадвам, че още има хора, които смятат, че е добра идея да спонсорират подобни малоумни "рИалити" шоута (пръстът е насочен към шоутата)

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    Това, че ти си пратил смс 5 мин преди да е изтекло времето, съвсем не означва, че той е пристигнал тогава. Нали не си мислиш че си единствения който праща в този момент. смс-те чакат на опашка да бъдат приети от системата. Когато е дошъл реда на твоя - времето вече е било изтекло.... За това не си виновен нито ти , нито който и да било.... такива са обективните условия.

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #6

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    .... такива са обективните условия.
    Такива са текущите възможности на техниката на GSM-операторите. Това общо взето би трябвало да се знае добре от тези които организират "гласуване чрез СМС-и" ... и не знам дали е обективно.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    33
    #7

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    glowndark , на мен ми се случи същото, а пуснах последният си смс 10 минути преди края. Исках да участвам в томболата за кола, но това явно оряза шансовете ми. Редно е да се пуска някакъв толеранс, за да могат да пристигнат всички смс-и. Иначе не е честно и не отговаря на правилата, защото дефакто ние се вместваме в обявеното време за гласуване и не носим отговорност за техническите им трудности. Освен , че губим възможност да дадем гласа си за участник, да бъдем избрани за наградата, губим и пари.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re: НЕРЕАЛЕН ЗРИТЕЛСКИ ВОТ - SURVIVOR!!!

    Дано след Никулден шараните да са понамалели..... поне за известно време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Corsair Survivor 16GB
    От valdesbg във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 12-08-10, 15:04
  2. Survivor на ДивХ
    От Popkaro във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 16
    Последно: 28-09-06, 10:51
  3. Нереален IP
    От arizona_rat във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 06-07-06, 12:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе