Резултати от 1 до 10 от общо 10

Четка за зъби - предпочитания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #1

    Четка за зъби - предпочитания

    "Не е техника, но всички ги ползваме.
    Споделете, коя марка според вас е най-удачна и защо."

    Ние със съпругата ми ползваме TRISA май бяха с чешалка за език и разни екстри за венците.

    P.S. Пускам иронично тази тема в отговор на темата за матраците
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,36784.0.html
    Така изразявам своя протест към разводняването на форума.
    Утре ще има теми и за пердета, килими, плетки...... все на тема техника.
    Изтрийте поста, бан или каквото решите за добре, но не ми е все тая за форума.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    Има си раздел за всичко, в това число и за четки за зъби и матраци... Просто трябва малко търпение и мисъл за да го открие човек..

    По темата - не знам каква марка ми е четката... Но и матрака не знам каква марка е за успокоение.

    ПС - Съвсем набързо видях, че си давал ценни съвети в тема за програма за прически... Така че, не знам защо тогава не си се притеснил, а сега за едни матраци си.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    OFFTOPIC

    тоя форум взе да ме кефи отвсякъде

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #4

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    Не се съмнявах, че във форума има будни модератори.
    Мястото на темата наистина е тук. Смятам, че постинга ми си свърши работата и трябва да бъде изтрит за да не разпалва излишни страсти.
    Що се касае за прическите - акцента е върху думата "програма" а не върху прическите. Надявам се да има и теми за програми за смятане и дизайн на матраци и четки за зъби например. Не се оправдавам. Чета форума отдавна. Пиша само когато наистина имам какво да кажа, защото тук има много знаещи и можещи и е трудно да се "доредиш" да дадеш съвет преди другите - казвам го в добрия смисъл на думата. Виждам, че форума се развива. Е, някои неща не ми харесват, но поне имам право да си го кажа. Най-важното е - keep walking.

    P.S. Дължа да отбележа за другите, че първоначално темата за матраците беше пусната в раздела "Друга битова техника", което предизвика моята ирония. Сега всичко е ОК.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #5

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    моята четка е със камъни суаровски - сам си ги налепих с каноконлит

    проблемът е, че сега не мога да я ползвам, щото камъните ми дращят лигавицата...подарих я на жената, тя прекара една сиджимка през дръжката и си я носи на врата, много е ефектно...


  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    няма да е зле да се сложи глупомер на входа на setcom, за да се избегнат теми, като такива -
    Матрак - предпочитания
    хора помагайте, ще купувам печка на тъщата
    какъв цвят климатик да взема
    кое копче да натисна ,за да пусна пералната

    и такива ти ми други.

    Нямам нищо против битовата техника,разбирам много добре,че до някъде тя държи форума.
    Това което имам против са дебилните теми,теми също които държат хиляда и една нощи,в които се задават тъпи въпроси
    и обикновено отговорите са ненужни- ти питаш за модел 6900, аз пък имам модел 6911 и той си бачка екстра.

    Не трябва форума да се променя, а манталитета на някои съфорумци.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    В този ред на мисли... защо трябва да се избягват теми като тази за матраците например?
    Другите, които цитираш не съм ги чел, на матраците хвърлих един поглед и... не виждам проблем?
    Един матрак струва немалко пари, напълно смислено ми се струва коментирането му и споделянето на мнения.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #8

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    Дотук от известните марки най съм доволен от Oral-B. Aquafresh също има някой добри модели. При тях ми харесват гумираните дръжки, идеята с гумените стъргалки за език при някои модели на марката не ми се вижда удачна.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #9

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    В този ред на мисли... защо трябва да се избягват теми като тази за матраците например?
    Един матрак струва немалко пари, напълно смислено ми се струва коментирането му и споделянето на мнения.
    И аз съм на тема матрак и ми е лесно тук да прочета мнение от ползвател , а не да обикалям като малаумен магазините и да слушам суперлативите на консултантите.Тука черпи вода от извора

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #10

    Re: Четка за зъби - предпочитания

    само Trisa със чешалка и сичкото екстри

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Матрак - предпочитания
    От john3v във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 22-01-15, 00:15
  2. Ел. четка за зъби - предложения
    От Ronny77 във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 18-07-13, 22:05
  3. Четка за зъби със софтуер?!!!
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 01-09-04, 11:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе