Резултати от 1 до 11 от общо 11

Един филм

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    26
    #1

    Един филм

    Момичета и момчета, имам един проблем и ще съм мнооого благодарен ако някой може да помогне
    Става въпрос за един филм, на който не мога да си спомня заглавието, нито поне кой участваше (за да му прегледам филмографията и да се сетя, евентуално)...
    Филма беше за едни затворници, но "затвора" не беше обикновен - нямаше стени, огради, пазачи и т.н. И затворниците въпреки това не бягаха Ще кажете - съвестни граждани, готови да си изтърпят наказанието ? Нееее ! Номерът беше че всички носеха на вратовете си едни нашийници с взрив. Нашийниците - комплектовани по две - приемник и предавател. И ако приемника не получи сигнал от предавателя - излезе извън обхват - и двамата се взривяват. Никой не знаеше кой му е "другарчето" - в противен случай биха избягали двамата ...
    И все пак, един мъж и една жена (доколкото си спомням) бяха успели да разберат че са `комплект` и избягаха двамата. По пътя на бягството - множество перипетии - жената се качи в един автобус, мъжът не успя и се наложи да бяга след него... После - в една висока сграда - единият - с асансьора, другият - по стълбите като ракета ...

    Ще съм суууупер благодарен ако някой се сети нещо за този филм - актьори, заглавие - много искам да го гледам отново, а дори не знам какво да търся

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #2

    Re: Един филм


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    26
    #3

    Re:Един филм

    мммм, благодаря много за светкавичния отговор
    В момента го дърпам - на 71 % съм, но така, по заглавието и като чета субтитрите, ми се струва че е точно той !

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re:Един филм

    А във форума на Направи си сам колко време само чака да ти отговорят, а

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    26
    #5

    Re:Един филм

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    А във форума на Направи си сам колко време само чака да ти отговорят, а
    Даам, всъщност ... там все още не са ми отговорили ...
    Но не в това е въпроса - все пак не всеки е гледал филма, а дори и да го е гледал, може да не е чел темата или пък да не си спомня заглавието на филма - също като мен. Затова не мога да се сърдя че там нямаше отговор. Дразнят ме по-скоро реплики от сорта на "Голема тема, спор нема" - верно, и никой да не отговори, не е болка за умиране - просто наистина ме кефи филма и исках пак да го гледам - съвсем нормално човешко желание... Както е и съвсем нормално човек да попита в някой форум и да очаква ако не да му отговорят, то поне да не го бъзикат ... Както и да е.

    Важното е че го гледах - благодарение на @koranto - наистина е същият филм.
    Още веднъж - сърдечни благодарности !

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    189
    #6

    Re:Един филм

    Щом има такава тема ще взема и аз да се възползвам.
    Та филма който търся, съм го гледал само на трейлър ..... група хора катастрофират в пустинята (не знам коя) със самолет. Катастрофирали те се взимат в ръце и почват да си майсторят нов самолет само, че с един двигател (преди да катастрофира беше с два Направиха го самолета и излетяха, но до къде стигнаха не знам ...
    Ех че хубаво го обясних.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #7

    Re:Един филм

    ПОЛЕТЪТ НА ФЕНИКСА (Flight of the Phoenix)

    Римейк на филма от 1965-а година

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    189
    #8

    Re:Един филм

    Благодаря!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Re:Един филм

    Цитат Първоначално публикувано от shutdawn
    Щом има такава тема ще взема и аз да се възползвам.
    Момци, само да ви светна, че в тоя форум си има специален раздел:
    Музика, филми и театър

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Re:Един филм

    А ... смешен момент от този филм ... със самолета.
    Един си показваше снимката на приятелката, друг пък я гледаше и се правеше че се мъчи да се сети дали я познава, такъв беше нещо диалога.
    И ... гледа, гледа и каза " ...тц, не, не я познавам ..."
    После завъртя снимката и възкликна: "Ааааа. сещам се бе, сещам се, но ... права не можах да я позная ..."
    Весело беше ...

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    203
    #11

    Re:Един филм

    ...темата стана култова - та и аз искам да попитам.От доста време търся един филм, но по неведоми причини името и актьорите са ми убягнали.
    Значи :

    ...филма се развива в малко провинциално градче в USA. Главният герой за пореден път е затворен в ареста на местния шериф.Пича обаче си отключва решетката излиза тайно, чупи прозорците на Шерифа и пак се прибира в ареста.Впоследствие разбираме че има някаква история с дъщерята на шерифа, която е напуснала градчето отдавна и е завършила право - по някаква 'случайност' тя тъкмо се е прибрала в града и 'случайно' се отбива в шерифството. Общо взето филма е базиран на диалога между момчето в ареста и момичето.В последствие се разбира, че главният герой се самообвинява за смъртта на най-добрия си приятел, който се е удавил в нещастен случай или бедствие .

    Филма ми направи голямо впечатление навремето, но го хванах след като беше започнал по сателита и така не можах да разбера за името му.Ще се радвам на някаква помощ.Предварително благодаря ако някой има идея за кой филм става дума.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся един български филм.
    От mirot във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-08, 18:28
  2. Спомняте ли си един филм...
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 10-12-07, 16:43
  3. Търся един филм
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 22-08-07, 14:34
  4. търся името на един филм
    От nely във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 13-12-06, 19:53
  5. Help за един филм?
    От okli във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-03, 18:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе