Резултати от 1 до 12 от общо 12

оригинал обувки ? как да се разбере

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #1

    оригинал обувки ? как да се разбере

    http://cgi.ebay.de/Adidas-Wildleder-...ayphotohosting

    харесах си тез , сравнително евтино , и марково , но ми се струва , че не са оригинални , как може да се усети ? тва

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    по вкуса

    ама ти сериозно ли очакваш смислен и достоверен отговор на подобен въпрос?
    истината я знае само продавачът, а тук не съм чувал да има някой работещ в ebay

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Освен да се ориентираш по feedback-а за продавача. В случая е 99.9% позитивен, така че мисля, че няма място за притеснения.
    Продавача и статистика ТУК

    Иначе ... цената не е нещо впечатляваща, нормална, не е да кажеш някакъв невъобразим еФтинджак ...
    Нормална за тия обувки.
    Даже височка за on-line търговия.

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #4

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Съвсем наскоро слушах следния разговор между две колежки - двете гледаха някакви обувки в някакъв сайт.
    Едната обясняваше, че преди време е харесала накакви разкошни маркови обувки в местния лъскав мол, после ги е потърсила в Интернет и ги е намерила на тройно по-ниска цена. Но не била наясно кой номер да си поръча, затова се върнала в мола и пробвала кой точно е нейния номер обувки и след това вече съвсем точно ориентирана ги е поръчала на сайта. ... И накрая това което пристигнало било точно това което трябвало.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #5

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Вчера минах покрай магазина на Адидас на Витошка. Пишеше 35% намаление , такаче може да си намериш доста по нов модел от тези за стотина кинта

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #6

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    промоцията няма да я сваря сигур щот скоро не съм в бг . определено не е евтино ... но по магазините са 50 и нагоре а в бг доколкото знам един ефтин булдозер си е към 50 лв

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Е аз купих на сина ми едни "футболерки", с бутони имам предвид, от абсолютно фирмен магазин на Nike за 18 евро.

    Единствения им недостатък беше, че не са последния модел. То и магазина беше в такъв огромен outlet център, с над 400 фирмени магазина. В чужбинско.
    Та мисълта ми е eror, няма начин да няма покрай тебе outlet и тъй като тези не са последен писък на модата, нищо чудно да ги намериш и за доста по ниска цена.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Честно , направо ми заприлича на "Как се подарят чехли на жена"

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Според мен масово по тези онлайн акукциони се продават фалшиви стоки или стоки контрабанда. Като гледам кави фалшификати има в Аукро едва ли в ebay е по-различно, а оценката за продавача не е критерий, че стоката е исринска. В аукро имаше приемрно фалшиви часовници Франк Мюлер, за които се твърдеше, че са с турбиони. Продавача съответно с висок рейтинг, но ако в крайна сметка такъв модел часовник несъществува, и всичко си беше инитация с видим баланс. Като добавим явно фалшивите парфюми продавани по тези магазини съвсем ми се изпарява вярата, че ще си купя оригинална стока на нормална цена.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Julian, пазарувам редовно риболовни такъми от e-bay, на цени около 2 до 3 пъти по-ниски от колкото тук. Никога не съм имал проблеми с ментета.

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #11

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Наивно е да се сравнява Ebay с който и да е български аукцион най-вече поради качеството на хората тук и там, независимо дали завършва на de co.uk com it fr ...Не че там няма келши боклуци и ментета, но процентно е незначително сравнение с който и да български аукцион където лъжата намирисва от почти всяка обява. Репликата на който и да е продукт ще я познаете и по безкрайно изгодната цена, снимковия материал и по описанието в което обикновенно се казва точно и ясно за какво иде реч. За милиони души по света Ebay отдавна се е превърнал не в място където ще изментиш еднократно или двукратно някого, а в сериозен надомен бизнес носещ добри продажби и печалби на много фирми и домакинства които градят рейтинг години. Защитата на купувача и продавача от измами е на ниво така че дори и да се случи да попаднеш на ментак Paypal и Еbay са добре подковани с закони и инструменти да коригират неправдата. Преди месец попаднах на френски мухъл в ebay.fr, който не ми изпрати спечелената от мен стока ( кола ли го блъсна, що ли не знам, но след като платих се покри ) Paypal ми върна парите и го изхвърли от системата. Купувал съм неща от световно неизвестен индианец находящ се нейде в прериите на Уисконсин който ми се извини за двудневното закъснение понеже му се е наложило да пропътува 150 мили до най-близкия офис на Федекс за да ми изпрати 200 доларовата джаджа спечелена от него. Връщали са ми долари надвзети при калкулацията на транспорта спрямо действителния разход при изпращането. След няколко кражби от служители на българските пощи и неполучени от мен пратки напълно неадекватно за мен отсрещната страна, напълно непознати хора някъде по света винаги са се ангажирали да подадат всички апликации касаещи застраховката, получат парите от превозвача и надлежно да ме компенсират с превод към моя пейпал или с нова аналогична стока. Немец от който взех за мой приятел голяма копирна машина незнайно защо, когато приятеля ми отиде в Хамбург с буса си за да я натовари му подари още един ксерокс от същия модел с някакъв проблем, който след това се оказа, че се поправи за няколко десетки лева и така приятеля ми от една се сдоби с две работещи машини. Да го питаш каубоя или индианеца или мексиканеца с какъв акъл се държи така, че имайки предвид нашата действителност се чувствам абориген от третия свят....и не знам как да реагирам на подобно неадекватно според мен поведение. Технкю, менкю и положителен фийтбек е безкрайно малко за това...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #12

    Re:оригинал обувки ? как да се разбере

    Tommorow, зад повечето измами в Ибей стоят източноевропейци - българи, сърби, румънци... Отвъд океана хората гледат в дългосрочна преспектива. Най-вече защото големият брат ги следи и дребна измама в онлайн търговията преди 10 години може да ти попречи да си купиш нова къща или кола или да кандидатстваш за ново работно място.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Лепило за обувки
    От taralion във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 16-02-12, 08:39
  2. Продавам ски и ски обувки
    От barakuda във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-11, 13:16
  3. SELL: МАРКОВИ ОБУВКИ
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-10, 12:38
  4. Нека целия свят да разбере за България...
    От ivkony във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 51
    Последно: 05-10-03, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе