Резултати от 1 до 5 от общо 5

btk-mtel ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #1

    btk-mtel ?

    Здравейте,
    днес като си плащах сметката в Mtel ми предложиха да си прехвърля номера на дом.телефон към Mtel.
    Разгледах офертата,но не ми стана ясно едно-ако си прехвърля номера при тях колко ще плащат абонати на бтк примерно за разговор с прехвърленият номер.
    Ще съм благодарен ,ако някой с с прехвърлен номер от бтк към Mtel ме осветли по въпроса!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Re:btk-mtel ?

    А защо не попита директно в офиса на МТЕЛ?

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #3

    Re:btk-mtel ?

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    А защо не попита директно в офиса на МТЕЛ?
    Защото офертата прочетох след това,но както и да е.Ако някой знае....да каже

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #4

    Re:btk-mtel ?

    За ментел не знам, но имам пресни наблюдения за същото към глобул. Няма никаква разлика в цената на разговора от и към телефонния пост, след като премина към глобул. Няма значение от какъв телефон ти се обаждат (стационарен или мобилен) и от кой оператор - цената е каквато си е била преди.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #5

    Re:btk-mtel ?

    Не е точно така. Доколкото знам при interconnection между операторите се плаща малко по-различна тарифа.
    Ако си на БТК и те търси абонат на БТК, той плаща 11 ст. call set-up + 1,5 ст. на минута. Ако свързването е към друг оператор (наземен) се плаща 3,5 ст. на минута.
    За МТел не съм сигурен дали е така. Най-добре е да попиташ директно в офиса им.

    П.П. Операторите хич не обичат да разясняват такива допълнителни въпроси!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mtel.bg
    От DENITO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 29-06-08, 18:51
  2. MTEL честота?
    От peshooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 24
    Последно: 02-12-07, 17:36
  3. mtel.bg
    От DENITO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-07, 17:32
  4. mtel - sms - ICQ
    От ivo80 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 05-12-03, 04:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе