Резултати от 1 до 5 от общо 5

машинка за правне на цигари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. thegame
    Guest
    #1

    машинка за правне на цигари

    разбрах че има някава машинка за правне на цигари.Дайте линк да я видия и кажете какъв материял да използвам аз пуша виктори какъв тотюн да изтолзва да се получи същите цигари?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,575
    #2

    Re:машинка за правне на цигари

    То ако така ставаше фабриките да са фалирали. Никога няма да ги докараш като Виктори.

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:машинка за правне на цигари

    има такива, аз точно в момента пуша направена цигара, с такава.
    ползвам три вида тютюн - Drum, Samson и Interval, най вече Drum, но не знам, дали се внасят в Бг.







    Тази прави по две цигари, на веднъж




    Ето и фунийките, които машинката пълни с тютюн.


  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #4

    Re:машинка за правне на цигари

    в англия съм ползвал, там ги продаваха по паундче. в началото е малко терсене, но като му хванеш цаката и стават мн бързо и стават добри цигари. размера е по-малък, но пък обикновено са по-тежки

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    9
    #5

    Re:машинка за правне на цигари

    fXOrange, от тези машинки, които си пуснал, в Б-я има само OCB-то и тази двойната. Иначе на Ризла още не съм виждал машинки. А пък тютюните за съжаление още никой не ги вкарва, но и да ги вкара някой, едва ли ще дойдат на добра цена. Просто в момента хората гледат да вземат възможно най-евтиното и всеки се е ориентирал към тези българските тютюни Съни, които са си чиста проба Слънце. Иначе ако задачата е сравнително евтин и същевременно добър тютюн, избора е един - Tilbury American Blend - http://www.gigadrinks.com/product.php?ProductID=1164
    Иначе най-доброто като цена качество си остава Red Bull Virginia Blend 170гр. Влагаш малко повече пари, но излиза по-евтино, а като качество е на най-високо ниво. Единствената конкуренция е Golden Virginia, но там излиза доста солено, защото разфасофките са само по 50гр, а цената е 10лв.

    Като машинка, в момента според мен като цена/качество, най-доброто е Lexington - http://www.gigadrinks.com/product.php?ProductID=1180

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Машинка за подстригване
    От carpangler във форум Друга битова техника
    Отговори: 37
    Последно: 09-04-19, 14:58
  2. Машинка за подстригване
    От ops5 във форум Друга битова техника
    Отговори: 16
    Последно: 08-07-11, 23:03
  3. електрическа машинка за цигари
    От tsarafov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-11, 08:22
  4. Машинка за подстригване
    От mmb във форум Друга битова техника
    Отговори: 19
    Последно: 07-03-08, 14:02
  5. Цигари с разрешително
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 05-03-08, 12:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе