Резултати от 1 до 8 от общо 8

UniBG???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    UniBG???

    Moje li da mi kajete kakvo to4no predstavlqva unibg??? Ot kolko 4oveka se sustoi i izobshto imat li si haber ot PC- ta ili samo ot IRC? Prosto mi obqsnete na dulgo i na shiroko. (E na koito mu se pi6e de)

    Thanks ot sega!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #2

    UniBG???

    така значи UniBG е мрежа на доброволни начала.. или поне беше в началото.. значи в началото в мрежата имаше достатъчно хора които разбираха.. то и сега ги има само че са размити в плявата на тъпи нови потребители които нямат си и хабер нито от компютри нито от айарси.. така че тези които разбират са определено само в някои специализирани канали които ще ти трудно да намериш без помощ. но съм сигурен че няма да намериш такива примерно в #bulgaria

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    UniBG???

    Да това ме интерисуваше до една степен, но искам да знам как се е формирала тази мрежа? И защо някой ИРЦ оператори понякога злоупотребяват с правата си, а не биват наказване по правилника на така наречените УниБГ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    40
    #4

    UniBG???

    [:D] Ко пражисх би ман не съм те засичал скоро в ИРЦ .... Ами знаеш ли злоупотребяват защото знаят че няма кой да ги накаже ама само да не ми се мяркат пред очите че ще има кой [}] Ако си спазваха задълженията то мирка щеше да е супер ама на мислят се господари май май []

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3
    #5

    UniBG???

    Ми затова си има алтернатива на унибг - с доста по-малко ламери и без глупави изпълнения от админи и оператори BGirc - nl.irc.bg, irc.online.bg да не изреждам нататъка.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #6

    UniBG???

    Така хубаво това за алтернативната мрежа.. а Creator прочети каква история пейстнах преди време.. за УниБг и ще схванеш защо злупотребяват с правата си локалните оператори.. щото тез дет висят отгоре по цял ден играят белот и карат на бира.. а не им пука за мрежата

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #7

    UniBG???

    Честно казано не ми и пука толкова за това скапано униБг което е пълно с всякакви тъпанари. Благодаря на всички които писаха по тази тема. Обаче никога няма да се начудя и няма да мога да разбера в името на каква кауза ИРЦ операторите си пропиляват времето в чата правейка работи от които дори няма да имат и най - малка полза.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #8

    UniBG???

    http://bpm.cult.bg/osource/history/?id=17 -> Ето ти тука най-точния отговор на първоначалния ти въпрос.. това е историята на мрежата.. нейните нрави и така нататък.. абе прочети пък ако имаш нещо да питаш можеш да ме намериш някаде из дебрите на UniBG/и тъй като не влизам по разни недоказани канали, напоследък дори и в #setcom-bg/те си знаят защо/ можеш да ме сложиш в нотифай листата и като се появя с /msg Deadmaker така и така.. или пък на ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. [СетКом ЧАТ -> IRC, UniBG, #setcom-bg] Как се ползва mIRC
    От BerkStock във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 13-04-07, 22:15
  2. UniBG reje userite na BTK. KAK DA SE VYRNEM V IGRATA mIRC????
    От DementoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 13-01-07, 12:29
  3. UniBG банна всичките мрежи на БТК
    От Eddie във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 12-12-06, 01:34
  4. Unibg?
    От user25 във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 17-04-04, 09:55
  5. IRC операторите на UniBG и техните проблеми...
    От Deadmaker във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 12-06-03, 00:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе