Резултати от 1 до 8 от общо 8

Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    http://nohohoho.org/
    Влезте и гласувайте.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    смърт на джингъл белс!

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #3

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    "Lucifer - Jingle Bells" - ?! да ме прощава изпълнителят, ма jingle hells ми е фаворит и на мен.
    Обаче, като си дам сметка, кой пял-пял, ама ефирните олигофрени дето ни шлайфат главите по 100 пъти дневно са баш за базука. И кво, да махнем само 1 от 10-те ли? What's the fuckin' point?!

  5. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #4

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    Аз пък искам да гласуваме, за идеята, да си махнем телевизорите от домовете. Просто вече са отживелица и не носят нищо, което да е от полза за нас. Пък телевизиите, ако толкова много искат да ни занимават с всевъзможните си истории, нека да ни плащат за това. Те така, Булс@тком да ми плаща всеки месец по 15-тина лева, за да я допускам в дома си. Кой каквото иска да следи, да си го следи в нета. Така и телевизиите ще имат представа колко човека следят предаванията им. Това ми идва наум, понеже наскоро ми се наложи да се срещна с хора, в домовете на които, има поставени системи за пийпълметрия. А основния извод който си направих от тази среща е, че са избрани тенденциозно, с цел обслужване интересите на определена телевизия. Извинявам се за оффтопика, но човек събота вечер се поддава на излишни размишления.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    ааа, никакво махане!
    на какво ще си гледам филмите от компа? аз тв-то за това съм си го купил

    и за да продължа в същата посока, но вече без шеговития тон, само ще спомена, че познавам тв-маниак, който има 3 или 4 чинии, за да следи 6-7-8 или не знам си там колко сателита е възможно да бъдат следени от територията ни, има сигурно 3 000 канала, които гледа на 26" lcd през времето, когато не е на работа

    не знам как се казва тази болест, ама гарантирано си има име

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    offtopic
    ------------
    @FearMe
    има си име, това си е обикновената и доста опасна болест, наречена "мания"

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #7

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    bells ..........

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #8

    Re:Нека гласуваме да се спре една от 10-те най-досадни коледни песни в ефира

    сега като слушам 'новия микс' почвам да се съмнявам в новите заместители на така изнервящите хитове...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Коледни пейзажи
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 25-12-08, 15:40
  2. Търся програма за сканиране на ефира
    От evgevg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 16-02-08, 00:04
  3. да гласуваме за българското
    От qni във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-06, 16:06
  4. Досадни роблемчета с Уинамп!
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 02-08-06, 15:33
  5. Коледни картинки
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе