Резултати от 1 до 13 от общо 13

Всички американци и канадци обрязани ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #1

    Всички американци и канадци обрязани ?!

    Хайде нещо по различно от Хитачи, Дайкин и др машини ...
    Доста време ми трябваше да осмисля и разбера този факт. При над 99 % от мъжете е извършена тази хирургическа процедура , още след раждането, по желание на родителите, които пък го искат, защото техните са го искали за тях и т.н. назад във времето. Казаха ми, че и в Англия до около 60-те години на миналия век също мъжете са били обрязвани, но за тази истинност не гарантирам. Логично е да е вярно, тъй като англичаните са дошли първи в САЩ и нищо чудно от тях да произхожда тази дивотия.
    И аз, като доста българи съм жигосан с предразсъдъци заради историческото ни минало, относно обрязването. А се оказва, че за да си обрязан не е задължително да си мюсюлманин или евреин или някакъв друг религиозен тип. Случаят с Америка е точното доказателство. Твърдят , че всичко е поради хигиенични причини.
    Ще изтъкна няколко относително обективни предимства и недостатъци относно обрязването. За естетиката май дамите имат думата
    Предимства:
    1. По -добра хигиена, заради липсата на влажна среда, от което пък следва липса на болестотворни гъбички и бактерии, миризми( Това уж е и причината за тази инвазия )
    2. Дълготрайност на половия акт, поради намалената чувствителност на върха на члена.

    Недостатъци:
    1. Уж намалено удоволствие от секса, заради тази намалена чувствителност, макар че за 5 годинки в USA не съм чул американец да се оплаква, че не се кефи от секса

    Мнения и коментари ?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    произходът на обрязването (по спомени) е от бедуините, и е било необходимост поради невъзможността за поддържане на хигиена. няма нищо общо с исляма или юдеизма

    да се твърди, че в 21 век не съществуват условия за поддържане на хигиената "там" е смехотворно

    аз лично съм абсолютно против подобно варварство и жестокост:

    http://vbox7.com/play:6ae6de50

  4. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #3

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    няма нищо общо с исляма или юдеизма

    да се твърди, че в 21 век не съществуват условия за поддържане на хигиената "там" е смехотворно

    аз лично съм абсолютно против подобно варварство и жестокост:

    http://vbox7.com/play:6ae6de50
    Няма общо, пък е задължително ако искаш Алах или който и да е измислен сюжет да бди над теб.
    Абсолютно съгласен за варварщината с която българските турци извършват манипулацията, е ти стреса, който преживяват малките резнячета. МАСОВ СЮНЕТ ?! Голяма веселба пада обаче, да бяха им упоили малките пишлета първо ! Чудя се освен видимия белег, не им ли остава и някакъв психологочески такъв.

    Много интересна гледна точка имат американските християни/атеисти/будисти и всички, които не са обрязани по религиозни причини, които както казах по-горе масово са също " кабрио " Никой, от тези с които съм общувал не си спомня кога и как е бил обрязан. Оказва се, че преди изписването от болницата след раждането им рязват края на и бебчо въобще не осъзнава какво му се е случило. Сигурно много жалко изглежда, пред банкета в джамийките при МАСОВИЯ СЮНЕТ По-глупавите си мислят , че така са се родили.
    Там пък в САЩ, ако някой е с " качулка " търпи подигравки от съучениците си в съблекалнята след физическо ( там си има душове, топла вода ... ) Верно, че визуално има доста голяма разлика. Ена мадама чак се изплаши, помисли си, че имам някаква генитална аномалия

    За хигиената няма какво да си кривим душата -малкия пожарникар си е като едни потни крачета, само дето няма как да го държим постоянно бос и на проветриво , особено под главичката няма начин да не се въдят бактерийки, освен ако няма някакво бактерицидно мазило предполагам.

    Ето как хората, които са доста по-напред от нас са подобрили половота си хигиена, FearMe. На нас като ни се струва брутално и извратено ще правим както се пее в онзи кючек за банята и кмета по няколко пъти на ден.

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Абе, щом Господ ми е сложил нещо, значи там му е мястото, що да го махам.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #5

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    @edi1
    Виж сега дилемата - Христос е бил обрязан

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Е, ми на мен защо ми го дават това нещо тогава, къде е справедливостта.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #7

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Ха.Ха.Появи се една готина монтажничка и Калчев почна да го вълнува ревизията на пищовите.

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #8

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Цитат Първоначално публикувано от Shturak
    @edi1
    Виж сега дилемата - Христос е бил обрязан
    Ти пък от къде знаеш ?!

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #9

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Ти пък от къде знаеш ?!
    В библията го пише.

  12. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #10

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Ха.Ха.Появи се една готина монтажничка и Калчев почна да го вълнува ревизията на пищовите.
    Знае ли човек, като взема следваща машина кой ще дойде да я монтира. Може да ми излезе касмета

    Ха така ! И защо бил такъв ? - Защото бил евреииин. Тогава защо неговите последователи - всичките религиозни християни, не са резнати ? И става една мътнааа. А колко религиозни войни са се случили, защото всеки народ/монарх твърди, че неговото божество е истинско, а другите фалшиви. И стигам до парадоксалното заключение, че или всички божества са фалшиви, след като се погледне от гледната точка на всяка една религия, или всички са истински, което пък противоречи на изискването на съвременните религии, човек да е посветен само на една ( не може, меко казано, да си едновременно евреин и мюсюлманин )
    По принцип избягвам да споря по религиозни въпроси, щото става доста разгорещено и не се стига до консенсус.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #11

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    @glowndark
    Изпревариха ме, но да - пише го в Библията. /Аз, да си призная, не съм го срещал, но така казват./

    @edi1
    Нали знаеш, че няма справедливост на този свят... Питай дамите.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #12

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1
    Знае ли човек, като взема следваща машина кой ще дойде да я монтира. Може да ми излезе касмета
    Няма Калчев!Няма!Тая работа е кой каквото си хване.
    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1
    . А колко религиозни войни са се случили, защото всеки народ/монарх твърди, че неговото божество е истинско, а другите фалшиви.
    Не бе.Войните се случват, защото някои са пожелали освен своята монтажничка и монтажничката на ближния.Другото е само повод.

  16. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #13

    Re:Всички американци и канадци обрязани ?!

    Хо, имам един познат силно религиозен, православен тип, на всичкото отгоре тренира постоянно и е 2 м висок. По време на постене плющи само соеви шейкове и боб, грам месце или яйчице не кусва в този период. Жените май не го вълнуват особено, обаче ако някое сектантче се пробва да го зарибява, незабавно получава " дървен господ ". По неговите думи се е пробвал да вкара доста " заблудени души "в правия път по този начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 01-02-12, 22:13
  2. Кой от всички да избера?
    От Fares във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 07-02-11, 14:24
  3. Поздрав за всички
    От Kirande във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 06-05-04, 00:23
  4. До всички от Варна
    От Kayso във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 76
    Последно: 21-07-03, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе