Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By pilot

Хубава прясна риба в София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #1

    Хубава прясна риба в София

    Дискусиите в една друга тема ме накараха да повдигна въпроса каде в София може да се намери разнообразна прясна ( незамръзявана ) риба като аз и семейството ми ядем 2-3 пъти риба седмично...( с изключение по коледа кадето свинята е с приоритет )?
    Моят опит до сега е:
    1. Пикадили Йерусали - добре зареден рибен щанд, но не винаги рибите са достатъчно пресни.
    2. Хит Младост - преди години много добър рибен щанд но напоследък трабва да си късметлия ...
    3. Карфу - Преди много заредено напоследък много бедно и пак същия проблем със свежеста на рибите
    4. Магазин САЛОНИКИ или нещо подобно - в началото много добре в последствие рибата вътре беше пред вмирисване, най накрая даже в Младост затвори... очаквано.
    5. Квартални магазинчета които наблягат на шарано и скумрио подобни риби ... там поне в повечето случеи рибите се вземат ден за ден и са малко по-вероятно персни.
    6. Метро - може би най-добрия рибен щанд но не е удобно да пазаря риба за цяла седмица и да я замръзявам .... губи се смисъла.

    Ако някой може да сподели свой опит да заповяда.
    Този пост е редактиран от cooler; 29-08-13 в 11:56.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Отговор: Хубава прасна риба в София

    Рибната борса във Варна доскоро имаха магазин в София.
    трябва да ги питам

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #3

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Цитат Първоначално публикувано от cooler Виж публикацията
    Дискусиите в една друга тема ме накараха да повдигна въпроса каде в София може да се намери разнообразна прясна ( незамръзявана ) риба
    И на мен Метро ми е фаворит. Трябва обаче да направим едно съществено уточнение - "охладената риба" не е "прясна". Просто някой я е размразил вместо теб...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    И на мен Метро ми е фаворит. Трябва обаче да направим едно съществено уточнение - "охладената риба" не е "прясна". Просто някой я е размразил вместо теб...
    на теория би трябвало да пътува в лонди, покрита с лед, което да я държи около 0...

    само си теоретизирам

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #5

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Абе има разлика с дълбоко замразената...

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #6

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    ..Къде има хубава и прясна риба в София нямам идея,но горещо препоръчвам на всички пътуващи по подбалканския път-София-Карлово-Казанлък-Сливен...,"Пастървата"!Крайпътно заведение преди завоите на Калофер,имат собствен рибарник,можеш да си купиш и риба,а може и да хапнеш на место!Пъстървата е приготвяна по десетки начини,наистина са майстори и е много,много гот!Не е някаква супер обстановка,но кухнята наистина си я бива!Винаги е пълно с пътуващи!.....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    ..Къде има хубава и прясна риба в София нямам идея,но горещо препоръчвам на всички пътуващи по подбалканския път-София-Карлово-Казанлък-Сливен...,"Пастървата"!Крайпътно заведение преди завоите на Калофер,имат собствен рибарник,можеш да си купиш и риба,а може и да хапнеш на место!Пъстървата е приготвяна по десетки начини,наистина са майстори и е много,много гот!Не е някаква супер обстановка,но кухнята наистина си я бива!Винаги е пълно с пътуващи!.....
    В този ред на мисли който мине през Варна да мине по крайбрежната ивица - 50-на капанчета , с претенции за всеки - яко готвят всякаква риба
    ( това само да подразня някои хора леко тука )

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #8

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    В този ред на мисли който мине през Варна да мине по крайбрежната ивица - 50-на капанчета , с претенции за всеки - яко готвят всякаква риба
    ( това само да подразня някои хора леко тука )
    Честно да ти кажа ми се отщява да хапвам там:rolleyes:...бих препоръчал, макар и малко по-скъпи, заведенията около Южен плаж:rolleyes:

    На Чаталджа има нова барака за приготвяне на риба, ако иска човек да мине по-тънко.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #9

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    ...Оооооо,хич не се и дразня,ама по плажовете май най вече наблягат на цацата плюс бира!......Пък и "крайбрежната ви ивица"не я ли урбанизираха вече предостатъчно !?......Абе,всъщност възхищавам се на такъв"ред на мисли"!...Интелект и добронамереност струи от всякъде!...Юруш към прясната риба из всички точки на страната!.....
    Този пост е редактиран от slovaka; 29-08-13 в 23:50.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    ...Оооооо,хич не се и дразня,ама по плажовете май най вече наблягат на цацата плюс бира!......
    Морските чада наблягат на сафрида и чернокопа, цацата я оставяме на туристите
    Mr.TECHNO одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #11

    Отговор: Хубава прясна риба в София

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Морските чада наблягат на сафрида и чернокопа, цацата я оставяме на туристите
    Нищо конструктивно .... само дразните с тоя чернокоп

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. На риба
    От moroya във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 8
    Последно: 02-07-10, 15:07
  2. Ловят риба вече и с мобилни телефони
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 18
    Последно: 15-06-07, 11:22
  3. "Хубава си моя горо"
    От BokoB във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 16-03-04, 15:44
  4. ГОЛЯМА РИБА
    От JESUS във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-04, 12:42
  5. КОЙ РАЗБИРА ОТ ХУБАВА МУЗИКА???
    От Kren във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 31-12-03, 13:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе