Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за рекламно пано!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #1

    Въпрос за рекламно пано!

    Колеги,моля за помощ!На блока,където живея,на една от стените имаме поставена рамка за реклами!От доста време обаче не можем да намерим начин да се свържем с фирма,която би искала да постави нова реклама срещу скромен наем!Домоуправител съм от този месец,но никога не съм се интересувал и занимавал с тези неща.Моля,който разбира и се е занимавал с такъв бизнес,да ми пише със съвет:какви фирми да търся или да ме свърже с хора,които се занимават с това!Извинявам се,ако на някого се стори всичко това тъпо,но наистина нищо не разбирам от тези неща!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Въпрос за рекламно пано!

    ами принципно някоя рекламна агенция или направо отдолу на билбордите има тел за контакт

    а и би помогнало, ако се уточни за кой град става дума

  4. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #3

    Re:Въпрос за рекламно пано!

    Aз бих заложил на обява някъде, където заинтересованите рекламодатели могат да я открият или бих разтръбил на всички познати ( какъвто е моят случай) т.к. рекламаджиите вземат на концесия табелите и останалите площи от общината и искат майка си и баща си за 2 седмици реклама на билборд, а това в настоящето е крайно неатрактивно, в смисъл такъв, че тези пари нямат избиване. Та ако се използва рекламаджия само за поставянето, а не като посредник и контактуваш пряко със заинтересования, мисля, че ще имаш доста по-голям шанс за дългосрочен наемател. Аз набарах чрез познат площ на пъпа на града 2х7 м за 300лв/мес, а иначе биха ме одрали жестоко, ако имаше и посредник. Рекламаджиите ми сложиха само едно винилче и готово Друг познат пък набара голям билборд, само че построен в частен имот и отново плаща директно на собственика на имота - отново 300 лв/мес - отново много добра цена ....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    138
    #4

    Re:Въпрос за рекламно пано!

    Става дума за град Русе!Ще се опитам да направя това,което ме съветвате и благодаря за отделеното внимание!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе