Резултати от 1 до 6 от общо 6

Честит Ви 9-ти Септември

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1

    Честит Ви 9-ти Септември

    Да не забравяме историята , а да си се поучим от нея... така или иначе не можем да променим миналото, затова наздраве за това което зависи от нас

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Честит Ви 9-ти Септември

    в момента съм в жеравна

    пред мен и пред всички местни и туристи един човек закачи червено знаме на портата си

    никой не беше учуден, никой не възропта

    поминъкът на останалите живи хора в жеравна е продажба на магнитчета за хладилници, домашна баклава и показване на стари къщи

    не че не са виждали 50 лева на цяло, но поне свирещите на акордеон са изпосталяли дядовци, а не мързеливи цигани

    който каквото ще да си говори, негодува, страда, спомня или радва на дадените му след '89 възможности, излезеш ли от големите 4-5 града в България, нещата се променят...

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #3

    Re:Честит Ви 9-ти Септември

    Че там се предлагаше, преди няколко години, чудесно овче кисело мляко. И това ли е вече минало?
    Имаше си работещи магазини, къщи на хотелски начела.....
    Лошо , ако е вече в историята...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re:Честит Ви 9-ти Септември

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Че там се предлагаше, преди няколко години, чудесно овче кисело мляко. И това ли е вече минало?
    Имаше си работещи магазини, къщи на хотелски начела.....
    Лошо , ако е вече в историята...
    Има ги още. @FearMe е спестил много от нещата.
    Хората живеят там в друг свят , всеки помага, учтиви са , не са груби и озверени.
    Минах от там преди 5 дни , останах и ми бе много приятно. Някои неща са с ужасни цени , ама който не пита и влиза в първия капан - си плаща за лукса.

    Само няк'ъв варненц със синя "laguna" бе спрял ама кат румънски тираджия, ама нали градски , му теглих една, дано да не го е сърбяло много.

    Относно темата- хората не си крият историята . Някои се хвалят, други срамуват, но никой не я отрича както нас.
    Сега ще изкарат партизаните и отрядите - терористи пречещи на България да се развива. Питайте оцелелите от тогава дали е така.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #5

    Re:Честит Ви 9-ти Септември

    Наздраве на празнуващите!
    За терминирането на доста български села четох преди дни, че по две по три щели да ги премахват от картата на Родината! Защото освен няколкото старчоци кретащи още там, друг човек не бил стъпвал с години. Вместо да намерят начин, управниците ни, да подобрят условията на живот и създадат възможности за реализация, та току виж са върнали гражданите от село, проблема се решава кардинално с Къш! Почти по Сталински - Няма село - няма проблеми!

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Честит Ви 9-ти Септември

    offtopic

    1. лагуната ми е лилава, а не синя
    2. отседнал съм в котел, така че -> :Р

    оn topic

    не че съм спестил нещо, но просто съм през една клизматична флашка и постването не е гарантирано

    не видях в жеравна някой да предлага мляко или сирене, но тази сутрин на пазара в котел имаше само една жена, която имаше 2 кила сирене и 6 литра мляко, от които всичко предплатено, освен едното сирене, което награбих с настървението на депутат безплатен телефон

    отново повтарям - светът е различен на село и в града...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 05-09-13, 17:43
  2. 22 септември, независима България
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 23-09-10, 12:40
  3. Отговори: 4
    Последно: 13-09-08, 18:55
  4. 150 души без билет във влака София-Септември
    От dragozow във форум Коментирай новина
    Отговори: 8
    Последно: 14-09-07, 16:58
  5. Чакаме Майк Патън на 10 септември.
    От fori във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 18-07-07, 14:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе