Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Как се става модератор???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #1

    Как се става модератор???

    Винаги съм се чудил и маел как за бога се става модератор? Трябва да се почерпи ли? Е ако е само това...[:-eyebrows]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #2

    Как се става модератор???

    Ти във връзка с това ли: http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6578?

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #3

    Как се става модератор???

    Ами според мен няма да е много добре да има много МОДЕРАТОРИ,защото всеки ще си променя,трие,редактира,каквото си поиска и този форум ще се превърне в "БОЗА"!didoriginal помисли си,ако в една фирма има повече управители,отколкото служители,е според теб как ще върви напред тази фирма?Всеки ще "дърпа" в различна посока!

    А за почерплата не съм съгласен,защото по този "прост" начин неквалифицирани лица ще имат достъп до буквално ВСИЧКО(а на мен не ми харесва това)!

    P.S.С този пост не искам да обидя нито модераторите,нито участницие във форума,но и модераторите койюито си имаме са ни достатъчно![:I]

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Как се става модератор???

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by didoriginal


    Винаги съм се чудил и маел как за бога се става модератор? Трябва да се почерпи ли? Е ако е само това...[:-eyebrows]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ами... ако почерпката не ти е проблем може и да уредим нещо....

    Това не е сериозно - просто се черпя в момента



    На въпроса - модератор се става като създадеш в мен впечатление, че ти пука за този форум и искаш той да се развива.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #5

    Как се става модератор???

    Черпиш се, и си пред компютър?!

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #6

    Как се става модератор???

    Нищои подобно не съм писал - това не е от мен и все пак извинения Крис!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #7

    Как се става модератор???

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by didoriginal


    Винаги съм се чудил и маел как за бога се става модератор? Трябва да се почерпи ли? Е ако е само това...[:-eyebrows]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Джизъс... Дидо, откажи се, моля те! [:-dunce]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Как се става модератор???

    Толкова страшно ли би станало, ако didoriginal създаде у Крис впечатление, че му пука за този форум и иска той да се развива ?! ))


  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #9

    Как се става модератор???

    Иииицо Стоичков - Президеееент, Президееент!

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #10

    Как се става модератор???

    Имам въпрос. Познавате ли се всички модератоти лично?



    Абе тоя Kayso започва да ме нервира вече, като постоянно ми редактира постовете какво иска да покаже,че не ме харесва ли, или просто се заяжда? Със следващото си изказване не искам да се правя нещо "кой знае какво",ама и на мен ми пука малко или много за форума(и мисля че на повечето от вас)и мисля че той няма да се развива ако модератори като Kayso постоянно "тормозят" потребителите като им "пипат" постовете!

    (Kayso нищо лично само че малко ме дразниш с действията си напоследък[:I]!)

    Наистина има някои теми които трябва да се заключат,или там каквото и да е,обаче НАКОИ прекалват!

    Признавам че и аз правя някои глупости (като поста ми за логото,ама тогава ме мързеше да търся,иначе редовно си сърчвам)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #11

    Как се става модератор???

    Леле, внимавайте кого правите модератор, да не стане както едно врене в чата (сега не знам как е) - всеки който мозеще да си плати го правеха оператор и разни !@##@$#%$ се навъдиха дето се правеха на богове, без да осъзнават, че са си просто #!$$%$% - и свършиха много простотии

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #12

    Как се става модератор???

    Охмамамиа... Домине, добре го каза - "Джизъс". Аз да го офренча... Жезю.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    50
    #13

    Как се става модератор???

    hehe abe dido na tfoia vapros bih kazal:

    Iskam i az be!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #14

    Как се става модератор???

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">На въпроса - модератор се става като създадеш в мен впечатление, че ти пука за този форум и искаш той да се развива.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Мда. Разбирам. Всичко е до действия и разум. Че не става с почерпка, не става, ама нали да е смешно[:D]. А иначе не се натискам да ставам модератор. Когато му дойде времето. Време си има за всичко...

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #15

    Как се става модератор???

    Спокойно!

    След десетина дни ще си поне старши уяастник.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Модератор Jackas
    От ilia1984 във форум За Форума
    Отговори: 7
    Последно: 30-04-11, 12:41
  2. Отговори: 10
    Последно: 24-09-03, 10:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе