Резултати от 1 до 6 от общо 6

СМГ - елитното училище на България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    СМГ - елитното училище на България

    Я кажете сега, това тъжно ли е или смешно, че не знам как да го приема...


    Днешния тест по БЕЛ в СМГ бил платен.
    Сериозно говоря - по 10 стотинки. Най-вероятно за бланки. Все си мислех, че държавата превежда необходимите пари за режийни на децата.
    Отделно, не искам да си вра носа, където не ми е работа, но има някой друг курс по БЕЛ, организиран от училището, който би следвало да може да осигури по 20-30 стотинки на дете за бланки през годината от постъпленията.
    Та.. то май е смешно ама е и срамно.


    Това като за капак на факта, че освен СМГ и ОМГ Пловдив, май няма друго училище в БГ, което да не отдели 2 минути за да поздрави учениците си на сайта си за явяването и представянето им на Пролетните математически състезания.
    Друго нещо е да си в елитно училище.
    Кенеф може да няма, за стол да не говорим, тестовете да се плащат, ама е елитно я

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Отговор: СМГ - елитното училище на България

    По мое време ОМГ Акад. К. Попов си беше класа. Мое време значи втората половина на '80. 87-ма завърших. Сега нямам поглед, но мисля, че специално пловдивската се затри за 2 години след пенсионираха най-безсрамно по телефона Кирчо Атанасов - тоя човек беше уникален. Нормално е аз да го помня него като директор, но останах с зяпнала уста когато 9-10 години след дипломирането ми там ме срещна на спирката на сточна гара и....протягайки ръка: Здравей Димитре...знаех, че този уникум помни имената на всеки учил и завършил ОМГ, но когато ситуацията ти го докаже оставаш втрещен. Всъщност той идваше първи и си отиваше последен, разговаряше с учениците непрекъснато по коридорите и плаца, май почти не влизаше в кабинета си....няма такива хора вече. И ето как се отнесоха с него Чиновник праща култов директор в пенсия по телефона - www.PlovdivMedia.com

  4. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #3

    Отговор: СМГ - елитното училище на България

    Стига сте мрънкали! В РБългария има интелигентни, образовани и далновидни люде, заети с мисли как
    и с колко непрекъснато и завинаги да подобряват живота в милата ни родина.За децата да мислят само
    родителите им.Бих написал "хубави неща" за всички които се грижат за благоденствието ни, но ще си
    спестя наказание от модератора.Във Варна деца от обсерваторията печелят две първи места в конкурс
    на NASA и какво от това?Ако имаше ленти ехеее!

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Отговор: СМГ - елитното училище на България

    За протокола само - за тест по история били искани 10-те стотинки, не по БЕЛ, не съм разбрал по телефона

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #5

    Отговор: СМГ - елитното училище на България

    Учителят сам си намира начин да направи тестовете. Малко са тези тези с лазерен принтер вкъщи, за да си позволят разхода 1 ст на лист. Най-често си прави теста сам, отива в някоя близка фирмичка, където му го отпечатват за примерно 10 ст. Отдавна има практика да се взимат пари, за да покрият поне разходите по отпечатването.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Отговор: СМГ - елитното училище на България

    Викаш Министерството залага Н на брой тестове, които трябва да се направят, но не осигурява бланки за тях, а всеки се оправя както може?
    Дали в тези прословути 1000+ лева на година, които държавата дава на училището за всеки ученик не са включени и някоя друга стотинка за лазерен принтер и хартийка?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 13-10-16, 14:19
  2. България в Бразилия
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 4
    Последно: 27-03-13, 02:25
  3. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 11:35
  4. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 20:32
  5. Рали България
    От bucho във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 09-07-05, 21:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе