Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33

маратонки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #16

    Отговор: маратонки

    Цитат Първоначално публикувано от get Виж публикацията
    Как онлайн маратонка....
    ми ако нещо не е удобна, убива или пък видимо евтина
    изработка, материали а за номера да не говорим
    Това, което правя - харесвам 1-2 модела, отивам в тукaшен МОЛ и ги пробвам. Обикновено има същите (на двойни и тройни цени), макар и не всички разцветки. После поръчвам online.
    Ако имаш предпочитана марка, бързо свикваш с размерите и започваш да им вярваш дори без да тестваш.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #17

    Отговор: маратонки

    Виж какви си взех преди половин година http://topobuvki.com/majki-obuvki-ma...vena-koja.html хем са обувки, хем са маратонки и са естествена кожа. Не ги свалям от краката си и още са здрави, а не са и скъпи. Преди давах луди пари за маратонки, но вече наблегнах на кожата

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #18

    Отговор: маратонки

    SportsDirect.com - Trainers, Football Boots, Football Shirts, Running Shoes
    Мой колега пазарува от тук, около 2.5лв е на кг. до София.

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #19

    Отговор: маратонки

    В спортсдайректа повечето са дървени модели. Истината са ebay, amazon и javari. Аз вчера си взех още един чифт New Balance за 31 лири. Получих 10 лири ваучер от ebay, който трябваше да се използва до 29-ти септември.

    310756177178_1.jpg

    Вече имам 18 чифта New Balance, още 10 чифта ми остават да си направя колекцията от цялата цветова гама на класическият модел 574.

    От amazon си взех преди седмица и една Kappa за 20 лири. Сампдория сега играят с Kappa, кво да правя, да поддържам и тях!

    41KQpZCzhbL._SX395_.jpg

    stevesoutfit.jpgtom-cruise-and-katie-holmes-gallery.jpgmiami-robert-downey-jr-avengers-set-new-balance-kicks-.jpg
    Този пост е редактиран от aruba_man; 28-09-13 в 01:54.

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #20

    Отговор: маратонки

    да споделя че се оборудвах с зимни найкове и съм много доволен от сделката, чакам малко по-лошо време за да ги вкарам в боя.
    Nike Mandara Mens Walking Boots - SportsDirect.com

  7. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #21

    Отговор: маратонки

    Браво! Да сложа още малко снимки на елита с New Balance!

    christian-bale-baldhead-marathon.jpg Jesse+Eisenberg+Casual+Shoes+Walking+Shoes+Jqs_PtKtbw7l.jpg wentworth-miller-red-shorts.jpg
    Този пост е редактиран от aruba_man; 28-09-13 в 05:58.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #22

    Отговор: маратонки

    Аруба, направо звучиш като рекламно лице на Ню баланс. Имах преди време такива, изобщо не ме впечатлиха.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #23

    Отговор: маратонки

    Като купувате маратонки гледайте маратонците с какво тичат-Асикс,Мизуно,Адидас и Найк.Абсорбиращия гел е измислен от тази фирма. https://www.youtube.com/watch?v=fSav...e_gdata_player
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 29-09-13 в 08:33.

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #24

    Отговор: маратонки

    Това е така , но важен е модела ! Като няма да тичаш , избираш това което ти трябва .

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #25

    Отговор: маратонки

    Тук всички са родени маратонци ...

    Рекламите са ви промили мозъка ...

    Аз лично за есенно зимния сезон предпочитам спортните обувки от плътна кожа или практичен изкуствен материал, който зимата не се мокри от дъжд.Маратонките имат много текстил или почти винаги имат текстил през които водата мокри краката.

    Маратонките ми харесват за лятото и топло време пролет-есен.Ако някой е спортна натура и бяга друг въпрос.Някога и аз бягах по 6 км всеки ден, но сега ...
    Този пост е редактиран от justify; 29-09-13 в 12:43.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #26

    Отговор: маратонки

    Аз търся за ежедневието маратонки, не да бягам, имам лек проблем със свода, но не е видим, но от плоски подметки ми е кофти (на стъпалата, колената), трябва да имат надлъжен свод (анатомични), както са ми сегашните Асикс - та, Hich Arch ли да търся? Flat Arch - по-плоски ли са?
    New Balance - SportsDirect.com


    Asics - SportsDirect.com
    New Balance, Asics и др. - има ли ги някъде в София, да сверя номерацията?
    В спортдирект не намирам 574, макар че си търся с мека пета (гел, абсорб)

  14.  
     
  15. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #27

    Отговор: маратонки

    В sportsdirect продават само дървени модели. Гледай в ebay, пълно е с 574, ако дебнеш винаги изскачат оферти за 30-35 лири. Аз по-удобни маратонки от 574 на New Balance не съм носил. Влюбен съм в този модел.

  16. hmh
    hmh е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    1
    #28

    Отговор: маратонки

    Добър ден,
    темичката е малко старичка но ще се радвам ако някой може да ми помогне.
    Та търся си онлайн магазин за ОРИГИНАЛНИ стоки не искам ментета или някак китайски галоши. Другото на което държа е да бъдат коректни хора, а не да ми пратят маратонките след месец


    Благодаря

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #29

    Отговор: маратонки

    Nike HyperAdapt 1.0: само-затягащи се маратонки за широката публика
    Мързел или оптимизация, наричайте го така, или както искате, но обувките които се връзват самостоятелно са вече реалност, достъпна за всеки.

    Да не се бърка с Nike Air Mag - достъпни само в ограничен тираж и дизайн по подобие на известните обувки от Завръщане в бъдещето 2.
    Nike 1.0 HyperAdapt ще бъдат достъпни за всички и ще се продават в края на годината. Концепцията на тези самостоятелно връзващи се маратонки е проста: поставяте крака си в тях, и те се само-затягат сами около стъпалото. Сензор в петата отбележязва присъствието на крака, а две копченца отстрани ви позволяват да регулирате степента на затягане.
    Моделът е маркиран като "1.0", тъй като Nike смята да го доразвива. Сред обещанията на производителя, обувката ще бъде в състояние да затегне/разхлаби автоматично чрез идентифициране на вашите нужди и дейности.
    HyperAdapt Nike 1.0 ще се предлага в три цвята в края на годината, изключително за членове на Nike+ услугите (свободно за регистрация).
    https://secure-nikeplus.nike.com/plus/login
    Няма индикативна цена все още, но по мое мнение, по-добре започнете да спестявате сега.

    http://news.nike.com/news/hyperadapt-adaptive-lacing
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-03-16 в 19:23.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #30

    Отговор: маратонки

    Преди 15-20 години, Пума нямаше ли подобен модел с една врътка за стягане?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Спортни обувки, маратонки, кецове
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 29-09-15, 17:45
  2. Продавам маратонки Puma for Woman
    От barakuda във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 01-11-11, 00:20
  3. Продавам маратонки NIKE AIR MAX 2011
    От manci във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 06-05-11, 14:22
  4. Маратонки Адидас
    От neillmakoli във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-10, 21:16
  5. Продавам маратонки Лакоста
    От neillmakoli във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-01-10, 21:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе