Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree10Одобрявам
  • 1 Post By DDM87
  • 1 Post By Sad Reader
  • 6 Post By chavi
  • 1 Post By Viking72
  • 1 Post By Tommorow

Събирате ли си лайната на кучетата?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    381
    #1

    Събирате ли си лайната на кучетата?

    За момент се разсея човек и хоп ако в грайфера. Повече кучета отколкото деца. Децата да изграят зад огради? Какво мислите кучкари?
    Ventsislav Negentsov одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    187
    #2

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Да, събирам ги винаги. От Джъмбо си купувам найлонови ръкавици в пакет по 100броя за никакви пари и с тях става супер удобно освен, ако кучето не е от най-големите породи и не оставя лайна с човешки размер. :D

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    228
    #3

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    А трябва ли?
    Кучетата стават все по-популярни, защото хората искат да гледат нещо вкъщи, а децата искат много време, пари и грижи. Затова и хората предпочитат да си гледат по едно куче. Лошо ли е?
    lenchikon одобрява това.

  5. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #4

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Навсякъде лайна, кал, смрад от канализацията - само за разходки с децата е в квартала ...

  6. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #5

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Цитат Първоначално публикувано от Sad Reader Виж публикацията
    А трябва ли?
    Кучетата стават все по-популярни, защото хората искат да гледат нещо вкъщи, а децата искат много време, пари и грижи. Затова и хората предпочитат да си гледат по едно куче. Лошо ли е?
    Трябва. На никой не е приятно да стъпи в лайно. Още повече самите ние, кучкарите(и аз съм от тях), най-често сме в лайната. На теб ако ти е приятно да си в лайна, на мен не ми е по вкуса. И да, лошо е хората да предпочитат куче пред дете. Всъщност това не са хора де. Най-лошото е, че е истина.
    Kx, svetlio1, Mega и 3 други харесват това.

  7. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #6

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Ега ти и темата...
    Asen Ikonomov одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #7

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Цитат Първоначално публикувано от Sad Reader Виж публикацията
    ...хората искат да гледат нещо вкъщи,а децата искат много време, пари и грижи.
    Да си гледат.... пъпките по задника...безплатно е.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #8

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    аз на моето куче барабонките ги събирам.
    проблема е социялен и всичко е написано в първият пост - в бг гледаме повече кучета отколкото деца - но дори и да гледаме деца ги учим да си оставят пупанките в парка.
    в основата на бг манталитета е. те и нужника е отскоро е вътре във апартаментите ни, и та така, трудно е да се разделим с природата си.а българина си обича природата...
    имаше в пътеводителя на галактическият стопаджия - за туристическа планета къде така са застроили че всичко е в пупски от туристи. като на слънчака и пирин. и коя да е бг планина, парк, улица. много ланяри сме за държавицата ни.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    157
    #9

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Аз също ги събирам, според мен трябва да го въведат като закон, защото иначе някои хора няма да се научат.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    1
    #10

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    събирам, щото и аз ги настъпвам, пък са ми гъзарски маратонките.

    как се справяте със "самодейните тоалетни" в междублоковите? питам, понеже сме на 1-я таж и вчера хванах две хлапета да се облекчават под нея. миришеше си от доста време, мислехме че е от канавката (имаме такава под терасите), но вече няма съмнение, че хлапетиите "къкат" там...

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #11

    Отговор: Събирате ли си лайната на кучетата?

    Цитат Първоначално публикувано от 220voltov Виж публикацията
    Аз също ги събирам, според мен трябва да го въведат като закон, защото иначе някои хора няма да се научат.
    Добре, а като е рядко какво правите? На един светофар, докато чаках на червено, видях един симпатяга с куче. Така се беше подготвил с една 'ръкавица' от найлонова торбичка, чакаше песа да си свърши работа, обаче песа направи такова мазало ... и не видях как го изчисти, светна зелено.

    От закон у нас няма нужда, тук се стреля без предупреждение. Справка, случая с магазинера, преди няколко месеца.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 12-11-14, 20:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе