Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26
Like Tree8Одобрявам

Одеяла за диван по поръчка ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #1

    Question Одеяла за диван по поръчка ?

    Здравейте ,къде може да се ушият одеяла по поръчка?Имаме си котка и диван който трябва да го предпазим малко ли много от котарака .Ако имате идеи, моля да ги споделите ?



    Мерси и лек ден !







  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Решението е редовно рязане на ноктите на котката...има си тулс за това.
    Compare одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #3

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Не ми дават ,осакатявало се било котето и нямало пълноценен живот,и аз съм ''ЗА'' но ...!

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #4

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Да си опаковаш целия апартамент си е осакатяване на живота на всички живущи там
    Опитай да му направиш едно точило на нокти ( драскалка ) и го постави близо до храната...ако имаш късмет да се научи да го ползва няма да закача мебелите ти....
    Или си намери персийка...имах една такава, мързеше я за диша....никаква активност за нищо...оставял съм я в поза и съм излизал за часове - връщам се тя пак в същата поза....все едно е препарирана....

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #5

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Има точила за ноктите, има всичко ,топчета и какво ли не .Новият диван му е най хубав ,поне за сега е така.Докато мине и оставя по някой бримка .Нахвърля му се и в легнало положение започва да го драска.Явно се прежалят още някой еврак и повече за котки не искам и да чувам.
    Домашен любимец да имаш си е грижа, доста средства и пари са нужни.
    Хаха жената мен сменя котката не сменя Това е в кръга на майтапа разбира се ,котарака е 11 години при нас, сменили сме 3 дивана и тоя ще прежалим явно, но грозно като дойде някой на гости и види разпърпан целият диван .

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Ясно,.... и ти си отдавна в играта Наш'та е 12 години и само педикюра я озапти....не заради диваните, а заради това, че като се уплаши от нещо ( издрънчал тиган или някой извика ) губи разсъдък и тръгва да напада де когото свари: за три секунди ми е правила единия крак подобен на крака на Албагдади след атаката миналата седмица....знаеш как зарасва одраскано от котка....сега пак напада, ама не успява да нанесе никакво поражение....и не съм забелязал живота и да е станал по-непълноценен Все си е същия джихадист....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 02-11-19 в 18:29.
    Compare одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #7

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Не е хубаво да се смее човек на човешката неволя но така си го написал че е неизбежно.
    Няма как, предложих много кратно да му се отрежат ноктите на котарака но...!
    Нашия пък докато спеше жената и се нахвърляше с цялата си тежест и сила по лицето и я правеше за секунди на боксьорка, докато след дълги разговори и тя да му тегли един бой се примери и му тегли един бой и до ден днешен няма никакви проблеми .Всеки я питаше кой я бил и какво е станало.Един път не бе му посягала преди това, само го глезеше а той...

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Лошото е, че обикновенни покривала за диван няма да ти свършат работа, забива нокти през тях. Трябва да е нещо дебело и промазано като бризент за кола или обратното - китеник или губер, където да си заплете ноктите. Имахме диван от изкуствена кожа - не го опазихме...Опъва се говедото с цяло тяло и почва да свива нокти и скубе яко....нали знаеш, че котката така всъщност НЕ ТОЧИ нокти, а обратното - затъпява ги, това си е нейното контролиране на дължината им....та с "кръц" само и правиш услуга

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #9

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Compare одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #10

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    @Tommorow
    Да нещо като брезент, китеник или губер което след време да се сменя,така да не сменяме дивана .
    Надявах се че вече има някакви подобни материи който да предпазват и фирми който да се занимават с такива дейности,да шият по поръчка, но уви .Може би и съм единичен случай .
    Ще звъня по фирмите дано да улуча някоя фирма да може да направи едно одеяло или обвивка и за нашия диван.

    @ccankov73

    Не ми разрешават да му слагам и протектори .А и котарака е 9.6кг, едричък е ,не се вмества в категорията .

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #11

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Ами тогава :
    https://www.ebay.com/itm/Reversible-..._yjnnwY4-VrH8A
    Не са скъпи и има избор.
    Бях ги гледал преди и щях да си поръчвам, но котака “емигрира” на село.
    Compare одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #12

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Това няма да свърши работа, моята се концентрира само върху ръбчетата...

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #13

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Дивана е във формата на U дължината му е около 3.50м.Мисълта ми е че може да стане само ако се направи нещо по поръчка.
    Иначе като цена това което си дал за пример е уникално добре

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #14

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Котките обожават необработена (в смисъл с вълната) агнешка, овча или ярешка кожа.
    Постилаш една такава (може върху, може и пред дивана) и няма да можеш да я отделиш от него. С предните лапи изпълняват движения, все едно сучат от майка си (разперват и свиват "пръсти") и започват да мъркат доволно.
    Compare одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #15

    Отговор: Одеяла за диван по поръчка ?

    Необработена (в смисъл с вълната) агнешка, овча или ярешка кожа?

    Някой да изкаже впечатление,наблюдение ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 17-06-17, 23:07
  2. Отговори: 0
    Последно: 27-07-16, 16:44
  3. Продавам кухненски диван
    От Torres във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 16-03-16, 06:35
  4. Геймърски-филм диван
    От donpadre във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-10-13, 14:01
  5. Продавам запазен двуместен Диван
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 09-10-12, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе