Резултати от 1 до 6 от общо 6

Аквариум - съвети за отлеждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    1
    #1

    Аквариум - съвети за отлеждане

    Здравейте, радвам се да бъда част от този форум и тъй като съм по въпросите ще давам направо - отглеждали ли сте риби, какви са позитивните неща, как стоят нещата с евентуално преместване на аквариумите? Току-що се нанесох с ново жилище и в предното има котка, която беше много люблива, но сега предпочитам нещо с по- малко грижи (не че за котките са кой знае какви). Та, просто търся мнение какво е да си отглеждаш рибки.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Отговор: Аквариум - съвети за отлеждане

    Шибана работа е. Де каквото гледах в аквариум измря. Едни изядоха други, други изядоха трети, четвърти умряха от стрес, това дето не беше изядено умря от скука....

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Аквариум - съвети за отлеждане

    гупита и сигурно 15 други твари...

    към горния пост ще добавя болестите, най-зрелищната измежду които е изгниване на перките, което свали на дъното добиче с размера на кокоше яйце
    мърдаше си чуканчета на място и се чудеше за колко ли време може да си еволюира крака...

    ако се прицелиш към нещо по-многоклетъчно, да ти секна ентусиазма и по отношение на костенурките, освен ако не си падаш по миризмата на застоял амазонски ръкав през 75% от времето, като през останалите 25% ще си зает да сменяш водата

    по-нагоре съм имал белгийска овчарка тервюрен, която ОПРЕДЕЛЕНО се гледа по-лесно от рибки (а и по-рядко умира)

  5. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #4

    Отговор: Аквариум - съвети за отлеждане

    Според мен слагаш каруцата пред коня - домашни любимци се гледат, защото ги харесваш, а не защото са удобни. Така каквото и да вземеш ще е досада.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #5

    Отговор: Аквариум - съвети за отлеждане

    Имал съм малък аквариум - 40 литра. После имах малко по-голям - 200 литра. После купих стъкла за 1000 литра. Вярно - да! красота голяма ако успееш да вкараш всичко в релси. Минусите - ако започна, не знам кога ще свърша. Хич не си и помисляй, че е лесно просто и евтино.
    Накрая почти подарих всичко. Няма да забравя като пуснах обявата телефонът ми почервеня. После си взех котка и рахатясах. Дали искам пак аквариум? -НЕ!
    Този пост е редактиран от digit4o; 26-03-20 в 22:46.

  7. Novice Аватара на Nenchovski
    Тук е от
    Aug 2019
    Живее в
    София
    Мнения
    2
    #6

    Отговор: Аквариум - съвети за отлеждане

    Здравей, прилагам една статия за аквариум, която покрива част от питанките, надявам се да бъде единствено и само в полза!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 875
    Последно: 10-02-24, 13:18
  2. Съвети за Термопомпа
    От ohluva във форум Други начини за отопление
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-19, 08:53
  3. Съвети за стойка
    От Mesada във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 19-01-19, 20:14
  4. Отговори: 15
    Последно: 02-03-14, 16:56
  5. High-definition камина и аквариум
    От KillingTime във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-09, 23:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе