Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    134
    #1

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    spored vaz - "golemite piqnduri" moje li da se pravi sruvnenie mejdu QPACK-A i stukloto?



    spored men razlikata mejdu qpack i obiknovennite plastmasovi botilki e minimalna.







    stukloto si ostava za predpo4itane,pone za men 0

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #2

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    Пластмасовото шише е за предпочитане ако ще се изпие веднага (ама то пък и кога ли остава като се има напред вид че е само 1,5 - 2 литра .

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #3

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    мда, WarLord е прав [][][]

    2 литра нищо не са [] / да ме бяхте видяли петък вечер след доста такива как бях [:D][:D][:D]/

    Разлика и аз не виждам между кюпак и нормалните... според мен това е някакъв маркетингов трик... да имат повод да дигнат малко шум, да са с `едно` пред другите.

    По лични наблюдения - май вече по магазините не се продава много много `стъклена`. По гут е да вземеш две двулитрови, отколкото 7-8 стъклени

    А и шанс да изветрее аз не и давам [:P]


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #4

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    никога не може да се обърка вкуса на бира в стъклено/PET шише ... - поне от експертите!



    полиетилена е водно разтворим(не,че стъклото не е) и дегустаторите моментално хващат(усещат) прибавения вкус на гадна пластмаса

  6. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #5

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    На мен лично ми се струва, че бирата в qpack е по-малко газирана от тази в стъклените бутилки, а дори и от тази в старата пластмасова опаковка.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #6

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    естествено 4е има разлика особенно за бираджиите като мене и то не малка в полза на стъклото което не променя вкуса на бирата за разлика от КЮ-пака тя има само едно предимство за мене и това е 4е е по удобна за носене 1 битулка от 2л отколкото 4 стъкла по 500мл

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #7

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK





    идеята е да ти скапят усещанията- със газова атака....(CO2)!





    /offtopic/ :





    " събрахме 100 НЕМСКИ експерти(7-8 безработни - сложихме им РУСИ перуки!)"



    - проста рекламна хватка за осигуряване на милионен оборот(в лева ..) - НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН !




  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #8

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">естествено 4е има разлика особенно за бираджиите като мене и то не малка в полза на стъклото което не променя вкуса на бирата за разлика от КЮ-пака тя има само едно предимство за мене и това е 4е е по удобна за носене 1 битулка от 2л отколкото 4 стъкла по 500мл



    <div align="right">оргинално мнение на mxkolev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    аре на бас че колкото и пекан бираджия да си няма да познаеш бира на 6-7 часа в стъкло или в пласмаса е била... сега 100 души ще ми скокнете - ама проблема си е ваш че купувате застояла бира в пласмаса[8D]



    аре и за наливната някой да каже нещо []

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #9

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    аре и за наливната някой да каже нещо []



    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ами наливната си е супер ! , МАН ! ! !



    просто при нея няма трайност - или става за пиене, или НЕ става !

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #10

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    Pa3КаТаН кой пие бира в БГ на 6-7 пътя на каменицата от завода до Шумен кадето жижея е само толкова ??!?!? и освен това бира да кажем на седмица не може да се наре4е застояла при полужение 4е се пасторизира и срока на годносст ска4а ПОНЕ на 3 месеца !?!

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #11

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    mxkolev, ти ревеш че бирата в пласмаса не ставала, сега ми говориш за 3 месеца... че аз като зема бира до 2 часа е няма [:D][:D][:D]



    smarty, а ако не е правят както трябва ? Мразя водната `бира`...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #12

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    съвжелавам но явно съм те разбрал погре6но ! при мене също не остава за 2 4аса !

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #13

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    или май ти си ме разбрал погре6но май

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #14

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

    [:D][:D][:D][:D][:D]Наздраве! [:D][:D][:D][:D][:D]

    [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]


  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #15

    Kamenitza v plastmasova butilka QPACK

    Според мен най добра е бирата в алуминиевите кутийки. Стуклото може да е идеалната опаковка но трябва да бъде запечатано с добра капачка която да не пуска въздъх. Освен това до колкото знам пастьоризацията на едната става в топлообменник и при стуклото ства в бутилката. Незнам това ли е причината но бирата в кутийки е по различна и според мен по добра. Аз съм фен на Загорка а и по принцип светла бира не пия каквато е каменицата(не че каменица екстра ми харесва, и тя си е гадна).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе